fit.pl mobile logo

Steczkowska i Guzik w finale

W „Tańcu z gwiazdami” pozostała już tylko jedna niewiadoma: kto wygra. O Kryształową Kulę i porsche powalczą Justyna Steczkowska i Anna Guzik. W półfinale z programem pożegnał się Mateusz Damięcki. To duże zaskoczenie, bo Mateusz był typowany przez wielu na zwycięzcę programu
W „Tańcu z gwiazdami” pozostała już tylko jedna niewiadoma: kto wygra. O Kryształową Kulę i porsche powalczą Justyna Steczkowska i Anna Guzik. W półfinale z programem pożegnał się Mateusz Damięcki. To duże zaskoczenie, bo Mateusz był typowany przez wielu na zwycięzcę programu.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto zatańczy w finale zobaczyliśmy sześć tańców. Trzeba przyznać, że poziom tego odcinka był bardzo wysoki. Wszystkie tańce – może za wyjątkiem cha-chy Ani Guzik i Łukasza Czarneckiego – były bardzo dobre, o czym mogą świadczyć wysokie oceny sędziów, które nie schodziły poniżej „9”.

Program zapoczątkowała cha-cha w wykonaniu Mateusza Damięckiego i Ewy Szabatin. To był bardzo dobry występ, słusznie nagrodzony 40 punktami przez sędziów. – Jesteś the Best! – skwitowała występ Mateusza surowa z reguły Iwona Pavlović.

Za chwilę kolejną „czterdziestkę” sędziowie pokazali Ani Guzik i Łukaszowi Czarneckiemu. O ile czasem serialowa Hela odstawała umiejętnościami od pozostałych uczestników programu, tym razem zatańczyła praktycznie bezbłędnie. – Oddaliście klimat tanga, przepływ energii, ale i dystans, charakterystyczny dla tanga – chwalił Anię i Łukasza Robert Galiński.

[-------]

Najlepsze miało jednak dopiero nadejść. A była to cha-cha Justyny Steczkowskiej i Stefano Terrazzino. Sędziowie znów pokazali maksymalną liczbę punktów, a Iwona Pavlović nie mogła się nachwalić Justyny. – To był najsmaczniejszy taniec, jaki tu ostatnio widziałam – mówiła „Czarna Mamba”. – To była tak z klasą zatańczona cha-cha, że w ogóle brak słów. Nie mogłam oderwać oczu od Justyny.

Równie ciekawie było w drugiej rundzie Znów bardzo dobrze zaprezentował się Mateusz i Ewa. Ich tango było bardzo dobre i w pełni zasłużenie zostało nagrodzone po raz kolejnym kompletem punktów. Niewiele mniej – bo 39punktów – dostali Justyna i Stefano. Powinno być 40, ale Iwona Pavlović z sobie tylko wiadomych powodów „urwała” Justynie i Stefano jeden punkt. Pozostali dali maksymalne oceny. – Kopara mi odpadła – rozpływał się w zachwytach Robert Galiński. – To był najodważniejszy występ w tym programie, ale jednocześnie ze smakiem.

Tylko Ania i Łukasza „zawalili” drugą rundę. Ich cha-cha nie była najwyższych lotów i została skrytykowana przez sędziów. Oceny były bardzo niskie, jak na ten odcinek – tylko 28 punktów.

Jednak widzowie, mimo wcześniejszego apelu Roberta Galińskiego („Apeluję, żeby w tym programie wygrał taniec”) postanowili, że to właśnie Ania i Łukasz zatańczą w finale. Zmierza się w nim z Justyną i Stefano, którzy dostali najwięcej sms-ów poparcia od widzów. A do domu niespodziewanie pojechał Mateusz Damięcki. Naszym zdaniem niesłusznie, bo na finał zdecydowanie zasługiwał.

A za tydzień finał. I wszystko się wyjaśni.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl