Na polu golfowym należy pokazać się we właściwym ubraniu. Trzeba też wiedzieć, jak dobrać rzeczy z poszczególnych kolekcji.
fit.pl
2005-10-25 00:00
Udostępnij
Strój do golfa
Na polu golfowym należy pokazać się we właściwym ubraniu. Trzeba też wiedzieć, jak dobrać rzeczy z poszczególnych kolekcji.
Najnowsza kolekcja jest wyjątkowa. Wszystkie jej zalety z pewnością docenią ci, którzy po kilkugodzinnej grze cenią sobie komfort, wygodę, sportową elegancję i zawsze lubią być „na czasie”. Kolorystyka i fasony spełniają pragnienia najbardziej wymagających osób.

Do tegorocznej kolekcji wprowadzone zostały odważne kolory: róż, pomarańcz, żółć, błękit, chociaż w dalszym ciągu króluje klasyczna biel, beż i granat. Barwne są nie tylko ubiory. Modne są kolorowe paski, kontrastowe lamówki. Często stosowane są zamki błyskawiczne które odpinają rękawy, tworząc z kurtki bezrękawnik, i nogawki spodni – długie zmieniając na szorty lub wszyte wzdłuż nogawki- pozwalają je rozpiąć.

Wśród wygodnych, doskonale skrojonych, niekrępujących ruchów fasonów, każdy znajdzie coś dla siebie. Spodnie mają różne długości. Bluzki i koszulki mają różne długości rękawów i rozmaite dekolty. Najwięcej jest sprawdzonych i bardzo lubianych przez golfistów fasonów polo. Do tego kurtki, kurteczki, ocieplacze, daszki, rękawice, wygodne i ładne buty.

Stroje i akcesoria uzupełniają torebeczki i torby każdej potrzebnej wielkości utrzymane w tej samej gamie kolorystycznej co ubrania.

Absolutnym hitem są materiały, z których tę kolekcję wykonano, eliminujące zapach potu oraz mające właściwości antybakteryjne i antystatyczne. W czasie deszczu można włożyć kamizelki lub kurtki wodoodporne i jednocześnie przepuszczające powietrze lub koszule ze specjalnego materiału, które pozostają suche nawet w czasie deszczu.

Dzięki tej unikatowej technologii i nowatorstwu projektantów kolekcji na polach golfowych w tym sezonie może być barwnie i zdrowo.

www.fit.pl