Paulina Sykut wie jak dbać o sylwetkę i zdrowie. Dziennikarka Polsatu na co dzień intensywnie dba o urodę, zdrowo je i uprawia sporty, dlatego pomimo małych grzeszków, cieszy się figurą, której zazdroszczą jej koleżanki!
fit.pl
2012-10-23 00:00
Udostępnij
Tajemnica sylwetki Pauliny Sykut
bikini(1)Paulina Sykut wie, jak skutecznie zadbać o siebie. Zamiast głodówki i wyczerpujących godzin spędzonych na siłowni, dziennikarka każdego dnia uprawia różne sporty: jeździ na rowerze, spaceruje, dużo pływa a także gimnastykuje się w domu.

Świetna forma a przede wszystkim wytrenowana kondycja przydały się podczas wyczerpującego triathlonu, w którym Sykut okazała się mocniejsza niż niejeden kolega po fachu!

Sport to jednak połowa sukcesu, za drugą stoi zbilansowana dieta. Sykut dba, by każdego dnia jej organizmowi nie brakowało warzyw, owoców i ryb. Stanowią one podstawię jej codziennego menu, co nie znaczy, że dziennikarka nie pozwala sobie czasem na małe grzeszki w postaci czegoś słodkiego.

Sykut nie rozstaje się też z dobrymi kosmetykami antycellulitowymi, a raz na jakiś czas funduje sobie wizytę w SPA i relaks u masażysty.

www.fit.pl