"Optymizm to sposób na życie i najskuteczniejszy sprzymierzeniec w walce ze zbędnymi kilogramami" - przekonuje z wielkim uśmiechem na ustach piosenkarka. Głosu, urody i figury zazdrości jej wiele kobiet. Dla czytelników "Nowego Dnia", gwiazda polskiej muzyki pop zdradziła sekret swojej diety.
fit.pl
2006-02-13 00:00
Udostępnij
Tajemnice diety Edyty Górniak


Głosu, urody i figury zazdrości jej wiele kobiet. Dla czytelników Nowego Dnia, gwiazda polskiej muzyki pop zdradziła sekret swojej diety.

Przede wszystkm należy odstawić słodycze, pani Edyta zrezygnowała ze swojego ulubionego smakołyku - chałwy, którą regularnie jest obsypywana po koncertach, przez swoich fanów. Ponadto piosenkarka dużo czasu spędza na gimnastyce oraz jej ukochanym tańcu. Przekonuje także o zbawiennym wpływie pływania na spalanie tkanki tłuszczowej.

Optymizm to sposób na życie i najskuteczniejszy sprzymierzeniec w walce ze zbędnymi kilogramami - przekonuje z wielkim uśmiechem na ustach piosenkarka. Gorąco podkreśla też, że asertywność i konsekweność jest podstawą w walce ze zbędnymi kilogramami.

Zachęca do aktywności ruchowej,np. do spacerów, spożywania dużej ilości owoców, warzyw i wody mineralnej, niegazowanej (!). Poleca modną ostatnio jogę i co najważniejsze - zachęca do tego, by bez względu na efekty polubić siebie.
 

 

www.fit.pl