Bilguun Ariunbataa - bohater 13. edycji „Tańca z gwiazdami” chudnie w ramionach swojej partnerki Janji Lesar. Najsłynniejszy Mongolczyk w Polsce jeszcze 3 miesiące temu wyglądał jak pączek, a dziś bliżej mu do modela
fit.pl
2011-11-09 00:00
Udostępnij
Tańczy i chudnie
Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Tańcz, tańcz i jeszcze raz tańcz! Bilguun Ariunbataa to nie pierwszy uczestnik „Tańca z gwiazdami”, który schudł w czasie przygotowań do występów, ale po nim widać to najbardziej. Sam zainteresowany nie staje na wagę, więc nie wiadomo ile waży. Zdaniem widzów bacznie oglądających każdy odcinek show, Bilguun mógł stracił ok. 15 kilogramów.

To zasługa regularnych treningów pod okiem wymagającej partnerki, z którą tańczy. Janja zmobilizowała go do ciężkiej pracy. Dzięki niej świetnie tańczy, jest szczuplejszy i w lepszej kondycji. Na pierwszych zajęciach nie miał nawet siły, by podnieś lekką jak piórko tancerkę, a teraz obraca nią w powietrzu kilka razy.

Bilgunn zaczął uczyć się tańczyć na początku lipcu, a intensywne treningi rozpoczął dopiero we wrześniu. Na parkiecie radzi sobie bardzo dobrze. Mało kto spodziewał się po nim takiej zwinności i poczucia rytmu. Jury go chwali, a widzowie wysyłają smsmy. Mongolczyk ma chrapkę na Kryształową Kulę!

www.fit.pl