Prezenter telewizyjny preferuje dietę śródziemnomorską. Warzywa, owoce, sery, ryż i ryby to podstawa jego codziennego menu
fit.pl
2010-09-08 00:00
Udostępnij
Tomasz Kamel je jak Południowiec
kamel tekstTomasz Kamel stosuje najzdrowszą dietę świata. Prezenter od jakiegoś czasu odżywia się według zasad diety śródzimnomorskiej. Chociaż gwiazdor rzadko podróżuje w tą część Europy, styl jedzenia Południowców bardzo przypadł mu do gustu.

Kamel uwielbia dania z owoców morza. Dziennikarz używa dużo oliwy z oliwek, świeżych ziół i przypraw. Do głównego posiłku chętnie pija czerwone wino lub soki ze świezo wyciskanych owoców. Kamel zazwyczaj jada obiady i kolacje w restauracjach, ale sam także umie przygotowywać wiele potraw charakterystycznych dla kuchni śródziemnomorskiej. Prezenter spędza w kuchni dużo czasu tylko w weekendy. Po porannych zakupach w sklepach ze zdrową żywnością zabiera się za gotowanie. Jego popisowym daniami są musaka i risotto.

Nie tylko dzięki diecie, prezenter zachowuje zdrowie, szczupłą sylwetkę i świetny wygląd. Pan Tomasz lubi aktywny wypoczynek i codziennie dba o swoją kondycję. W jego terminarzu nie brakuje zapisków z informacją o wyjściu na basen, kort czy siłownię.

Więcej o diecie śródziemnomorskiej znajdziesz TUTAJ

www.fit.pl