Zrzuć zbędne kilogramy z najlepszymi trenerkami Hollywood! Suzanne, Jeanette, Jillian, Diane i Kim opracowały wyjątkowe programy ćwiczeń, które dodadzą ci energii, pozwolą wyrzeźbić ciało i poprawić kondycję
fit.pl
2012-09-26 00:00
Udostępnij
Trenerki Hollywood
Przygotuj się na ponad 300 minut fantastycznego treningu!

W skład pakietu wchodzą tytuły:

Aeroboks - Nowatorski program opracowany przez Susanne Cox w sam raz dla żywiołowych kobiet znudzonych rutyną codziennych ćwiczeń.

Cardio - Jeanette Jenkins prezentuje najpopularniejszy w Los Angeles program ćwiczeń łączący w sobie intensywny wysiłek wzmacniający ciało przy jednoczesnym spalaniu kalorii. Program skupia się na kluczowych elementach fitness: -wzmacnianiu mięśni - zwiększaniu wytrzymałości fizycznej - spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej

Jillian Michaels "Schudnij w 30dni" - Jillian Michaels to najbardziej wymagający trener telewizyjny, ale jest też totalnie zaangażowana w uzyskiwanie widocznych rezultatów. Jako twoja osobista trenerka, Jillian poprowadzi Cię przez 3-poziomowy system treningowy: siła - tętno - mięśnie brzucha, który pozwoli Ci schudnąć w 30 dni.

Summer Aerobic - Ćwiczenia przygotowane przez Diane Youdale, 60 minut intensywnej pracy na sylwetką. Idealny sposób na zrzucenie wagi, wzmocnienie mięśni i poprawienie ogólnej kondycji fizycznej. Dzięki temu programowi uzyskasz wspaniałą sylwetkę zanim wyjedziesz na wakacje.

Mistrzowie fitness "Idealny brzuch" - to najlepsza droga do wyrzeźbienia ciała, o jakim zawsze marzyłyście! W przeciwieństwie do ćwiczeń, których próbowałyście do tej pory, ten program łączy w sobie zróżnicowane i innowacyjne techniki wypracowane przez 5 - ciu Trenerów Gwiazd. Ich przełomowe programy ćwiczeń przynoszą niesamowite rezultaty!

Kolekcję Trenerki Hollywod w bardzo atrakcyjnej cenie kupisz tylko w Sklepie FIT.PL

www.fit.pl