Jest wielkości długopisu. Wygląda jak błyszczyk, ale nie rozświetla ust tylko…. zęby. Mowa o rewolucyjnej metodzie wybielania – LIQIUD SMILE®. To profesjonalne wybielanie w domowym zaciszu
fit.pl
2010-11-04 00:00
Udostępnij
Uśmiech na miarę Hollywood
zebyWybielanie metodą LIQIUD SMILE® to przełomowy sposób, który być może już niedługo zastąpi tzw. wybielanie nakładkowe, a dla niektórych pacjentów będzie przyjemną alternatywą wobec obecnie stosowanych profesjonalnych metod wybielania.  To pierwszy i jedyny profesjonalny sposób wybielania w formie długopisu oferujący swoim klientom wygodne i niedrogie wybielanie zębów. Jest łatwy do zastosowania, zajmuje mniej niż jedną minutę, zawiera największą dozwoloną dawkę nadtlenku wodoru (12%) i doskonale wpisuje się w codzienną pielęgnację jako uzupełnienie wieczornego szczotkowania zębów. Metoda została tak zaprojektowana, aby połączyć zalety profesjonalnego zabiegu w gabinecie z komfortem domowego zacisza.

Preparat  pozwala uzyskać efekt białych zębów bez kłopotliwych foliowych pasków, bez niewygodnych nakładek, bez sztucznego naświetlania i przede wszystkim bez bólu i nadwrażliwości. Aplikacja żelu tuż przed snem pozwala zredukować ból i nadwrażliwość tak częste podczas stosowania tradycyjnych metod wybielania.  A rano można śmiało delektować się ulubioną kawą czy herbatą!

Ma unikalna formułę żelu, który zawiera 12% nadtlenku wodoru – substancji, która jest 4 razy szybsza i 3 razy silniejsza niż nadtlenek karbamidu powszechnie stosowany w popularnych metodach wybielania profesjonalnego. Jak w przypadku każdego wybielania, po zastosowaniu, nadtlenek wodoru natychmiast rozpada się na aktywny tlen i wodę. Przebarwienia, które są niczym innym jak wiązaniami węglowymi, znikają pod wpływem działania aktywnego tlenu, a zęby stają się bielsze. Żel działa aktywnie przez 15 minut.  Jest łatwy do zastosowania i szybko wysycha, więc nie trzeba go wypłukiwać.  Podczas snu na nowo odbudowywana jest warstwa ochronna zębów. Dlatego już po przebudzeniu można bez obawy spożywać kolorowe produkty.  Wybielanie z użyciem Liquid Smile daje takie same efekty profesjonalnego zabiegu za ułamek ceny wybielania w gabinecie!
 Liquid Smile jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanych gabinetów stomatologicznych i medycyny estetycznej (np. Well Now).

www.fit.pl