fit.pl
2007-09-20 00:00
Udostępnij
Vondračkovej sposób na figurę
Mimo sześćdziesiątki na karku Helena Vondračkova wygląda znakomicie. Kwitnący wygląd to zasługa intensywnych ćwiczeń, kosmetyków, pogody ducha i... młodszego o 7 lat męża.

Od wielu lat z Czech dochodzą plotki, że to zasługa głównie operacji plastycznych, ale piosenkarka zdecydowanie zaprzecza. Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna 20-, 30-, 40-, czy 50-latka. Przy wzroście 173 centymetrów waży 62 kilogramy.
Jak Vondračkova wypracowała doskonała figurę i świetną kondycję? – Przede wszystkim ruch - mówi piosenkarka w wywiadzie dla „Rewii” - Tłuszcz spalam przy pieleniu i kopaniu grządek w moim ogromnym ogrodzie. Na zakupy jeżdżę rowerem. Codziennie ćwiczę w domowej siłowni, gram w tenisa. Jem wszystko, ale w małych ilościach.
Poza tym piosenkarka codziennie rano robi brzuszki i stosuje zbilansowaną dietę. Jej słabością są lody i czasem pozwala sobie na chwilę zapomnienia.

Po słowackiej edycji programu „Taniec z gwiazdami” Vondračkova straciła na wadze 6 kilogramów. Ciekawe ile zrzuci w Polsce?

www.fit.pl