Wielkimi krokami zbliża się Dzień Marki. Z okazji święta klub Zdrofit zaprasza wszystkie aktywne mamy na Tydzień Fitness Mamy
fit.pl
2010-05-24 00:00
Udostępnij
Tydzień Fitness Mamy
W Tygodniu Fitness Mamy mogą wziąć udział wszystkie panie, które są matkami małych dzieci, jak i tych starszych czy dorosłych. Celem akcji jest popularyzacja zajęć fitness skierowanych do mam.

W dniach od 26 maja do 1 czerwca każda mama może skorzystać z bezpłatnych zajęć fitness, tanecznych, siłowni i sauny, w jednym z 5 klubów Zdrofit w Warszawie (kluby znajdują się na Mokotowie, Gocławiu, Woli, Legionowie, Stegnach). Wejściówki można pobrać ze strony klubu lub odebrać na recepcji. Również członkowie klubu mogą podarować je znanym przez siebie mamom.

Darmowa wejściówka oraz zniżka 50% na opłatę członkowską przysługuje każdej Kobiecie- Mamie:
a) Posiadającej minimum 1 dziecko lub będącej w ciąży
b) Niebędącej członkiem Klubu Zdrofit

Darmowa wejściówka ma charakter jednorazowy- 1 osoba może skorzystać z wejściówki tylko raz.

Sieć klubów prowadzi wiele zajęć przeznaczonych dla mam. Aktywnie spędzać czas mogą zarówno kobiety w ciąży, jak i mamy po porodzie, posiadające dzieci. Przyszłe mamy mogą ćwiczyć, biorąc udział w zajęciach FIT9M. Udowodniono, że regularny wysiłek fizyczny u ciężarnych usprawnia układ oddechowy i krążenia, przez co Panie łatwiej znoszą ciążę.

Natomiast Panie posiadające już dzieci mogą brać udział w zajęciach Fit Mama. Są to specjalistyczne zajęcia dla Mam z małymi dziećmi. Stworzone z myślą o "nowych Mamach" chcących zadbać o swoją formę. Dają możliwość ćwiczenia z jednoczesnym ciągłym kontaktem z Maluchem.

www.fit.pl