fit.pl mobile logo

Berrator - skuteczny suplement odchudzający

Na rynku można znaleźć ogromną liczbę różnorakich środków mających wspierać odchudzanie. Ich efektywność jest jednak znikoma. Najczęściej preparaty tego typu mają po prostu działanie moczopędne – nie poprawiają w znaczący sposób metabolizmu, nie ułatwiają trawienia. Czy to oznacza, że lepiej nie stosować suplementów diety na odchudzanie? Absolutnie nie! Trzeba jednak solidnie przewertować skład dostępnych produktów.

Berrator – preparat z imponującą recepturą

Berrator to suplement prawdziwie wspierający odchudzanie. Jego imponujący skład zdecydowanie wyróżnia się na tle innych dostępnych w sklepach preparatów. Duże dawki gwarantują odpowiednią skuteczność. Producent Berratora jest znany w branży – lata doświadczenia zaowocowały skomponowaniem produktu o niezmierzonych zaletach. Połączenie naturalnych ekstraktów z mikroelementami sprawia, że Berrator jest w stanie pomóc nawet tym, którzy stronią od restrykcyjnych diet i ćwiczeń fizycznych. Pierwsze efekty działania suplementu można zauważyć już po 3-4 dniach stosowania. W ciągu miesiąca – przy zachowaniu kilku zasad zdrowego żywienia i umiarkowanej aktywności fizycznej – suplement pozwala schudnąć nawet 7 kg!

 

berrator_jpg


Skład Berratora – co zawiera preparat?

Kompozycja składników Berratora została tak dobrana, by wszystkie elementy nawzajem się uzupełniały i podbijały swoją skuteczność. Tym sposobem preparat stał się jednym z najsilniejszych w swojej kategorii. W skład Berratora wchodzą m.in.:
• glukomannan, czyli błonnik rozpuszczalny w wodzie. Zalicza się go do polisacharydów. Pozyskuje z korzenia dziwidła. Glukomannan ma zdolność do zatrzymywania wody, pęcznieje w żołądku i tym samym hamuje apetyt. Ponadto substancja ta ogranicza przyswajanie białek i tłuszczy z pożywienia.
• ostrokrzew paragwajski, czyli popularna yerba mate. Ekstrakt pozwala na skuteczne tłumienia głodu. Ostrokrzew usprawnia przemianę materii, umożliwia szybsze wydalanie szkodliwych produktów detoksykacji. Dzięki niemu organizm jest w stanie pozbyć się niepotrzebnych elementów oraz szybciej spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.
• synefryny z ekstraktu gorzkiej pomarańczy oraz jej skórki. Substancja ta jest odpowiedzialna za znaczne zwiększenie tempa przemiany materii. Przyjmowana regularnie powoduje pobudzenie, zwiększając wydatek energetyczny wynikający z aktywności fizycznej – ale bez uprawiania sportu! Oznacza to, że działa nawet wtedy, gdy nie ćwiczysz.
• kurkumina z ekstraktu z kłącza ostryżu długiego. Poprawa metabolizm i wydzielanie żółci. Jest stosowana przy chorobach układu pokarmowego. Kurkumina pomaga pozbyć się szkodliwych produktów przemiany materii. Dzięki niej zmniejsza się poziom złego cholesterolu we krwi.
• kapsaicyna z ekstraktu z owoców pieprzu cayenne. Uaktywnia proces termogenezy w organizmie (szybsze wydzielanie ciepła), co przyczynia się do wzmożonego spalania tkanki tłuszczowej w organizmie. Kapsaicyna sprawia, że nie ma się ochoty na słodycze i tłuste potrawy.
• ekstrakt z kory wierzby białej usprawniający procesy detoksykacji organizmu.
W Berratorze można także znaleźć sporo witaminy B6, regulującej gospodarkę hormonalną w organizmie. Dzięki niej metabolizm może znacznie przyspieszyć. W składzie suplementu znajdują się również chrom (odpowiedzialny za prawidłowe działanie gospodarki glukozowo-insulinowej) oraz zmikronizowana frakcja flawonoidów cytrusowych (z diosminą i hespedryną).

Inne zalety Berratora

Berrator wspomaga nie tylko procesy redukcji tkanki tłuszczowej. Mix różnorodnych składników ma doskonały wpływ na funkcjonowanie organizmu. Berrator usprawnia działanie wielu układów, w tym nerwowego, oddechowego, odpornościowego, pokarmowego. Suplement sprzyja regeneracji (prawidłowy sen) oraz delikatnie pobudza do codziennego działania (regularne przyjmowanie sprzyja większej ilości energii w ciągu dnia).

Dawkowanie i przeciwwskazania

Berrator może być przyjmowany przez mężczyzn i kobiety. Nie ma znaczenia waga początkowa. Suplement może być stosowany nawet przez osoby z otyłością. Do przeciwwskazań zażywania Berratora zalicza się jedynie ciążę oraz karmienie piersią. Dawkowanie wskazane przez producenta to 1-3 kapsułki dziennie. Każdą porcję należy popić dużą ilością wody (1-2 szklanki).PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
rafa395

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl