fit.pl mobile logo

Berrator - skuteczny suplement odchudzający

Na rynku można znaleźć ogromną liczbę różnorakich środków mających wspierać odchudzanie. Ich efektywność jest jednak znikoma. Najczęściej preparaty tego typu mają po prostu działanie moczopędne – nie poprawiają w znaczący sposób metabolizmu, nie ułatwiają trawienia. Czy to oznacza, że lepiej nie stosować suplementów diety na odchudzanie? Absolutnie nie! Trzeba jednak solidnie przewertować skład dostępnych produktów.

Berrator – preparat z imponującą recepturą

Berrator to suplement prawdziwie wspierający odchudzanie. Jego imponujący skład zdecydowanie wyróżnia się na tle innych dostępnych w sklepach preparatów. Duże dawki gwarantują odpowiednią skuteczność. Producent Berratora jest znany w branży – lata doświadczenia zaowocowały skomponowaniem produktu o niezmierzonych zaletach. Połączenie naturalnych ekstraktów z mikroelementami sprawia, że Berrator jest w stanie pomóc nawet tym, którzy stronią od restrykcyjnych diet i ćwiczeń fizycznych. Pierwsze efekty działania suplementu można zauważyć już po 3-4 dniach stosowania. W ciągu miesiąca – przy zachowaniu kilku zasad zdrowego żywienia i umiarkowanej aktywności fizycznej – suplement pozwala schudnąć nawet 7 kg!

 

berrator_jpg


Skład Berratora – co zawiera preparat?

Kompozycja składników Berratora została tak dobrana, by wszystkie elementy nawzajem się uzupełniały i podbijały swoją skuteczność. Tym sposobem preparat stał się jednym z najsilniejszych w swojej kategorii. W skład Berratora wchodzą m.in.:
• glukomannan, czyli błonnik rozpuszczalny w wodzie. Zalicza się go do polisacharydów. Pozyskuje z korzenia dziwidła. Glukomannan ma zdolność do zatrzymywania wody, pęcznieje w żołądku i tym samym hamuje apetyt. Ponadto substancja ta ogranicza przyswajanie białek i tłuszczy z pożywienia.
• ostrokrzew paragwajski, czyli popularna yerba mate. Ekstrakt pozwala na skuteczne tłumienia głodu. Ostrokrzew usprawnia przemianę materii, umożliwia szybsze wydalanie szkodliwych produktów detoksykacji. Dzięki niemu organizm jest w stanie pozbyć się niepotrzebnych elementów oraz szybciej spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.
• synefryny z ekstraktu gorzkiej pomarańczy oraz jej skórki. Substancja ta jest odpowiedzialna za znaczne zwiększenie tempa przemiany materii. Przyjmowana regularnie powoduje pobudzenie, zwiększając wydatek energetyczny wynikający z aktywności fizycznej – ale bez uprawiania sportu! Oznacza to, że działa nawet wtedy, gdy nie ćwiczysz.
• kurkumina z ekstraktu z kłącza ostryżu długiego. Poprawa metabolizm i wydzielanie żółci. Jest stosowana przy chorobach układu pokarmowego. Kurkumina pomaga pozbyć się szkodliwych produktów przemiany materii. Dzięki niej zmniejsza się poziom złego cholesterolu we krwi.
• kapsaicyna z ekstraktu z owoców pieprzu cayenne. Uaktywnia proces termogenezy w organizmie (szybsze wydzielanie ciepła), co przyczynia się do wzmożonego spalania tkanki tłuszczowej w organizmie. Kapsaicyna sprawia, że nie ma się ochoty na słodycze i tłuste potrawy.
• ekstrakt z kory wierzby białej usprawniający procesy detoksykacji organizmu.
W Berratorze można także znaleźć sporo witaminy B6, regulującej gospodarkę hormonalną w organizmie. Dzięki niej metabolizm może znacznie przyspieszyć. W składzie suplementu znajdują się również chrom (odpowiedzialny za prawidłowe działanie gospodarki glukozowo-insulinowej) oraz zmikronizowana frakcja flawonoidów cytrusowych (z diosminą i hespedryną).

Inne zalety Berratora

Berrator wspomaga nie tylko procesy redukcji tkanki tłuszczowej. Mix różnorodnych składników ma doskonały wpływ na funkcjonowanie organizmu. Berrator usprawnia działanie wielu układów, w tym nerwowego, oddechowego, odpornościowego, pokarmowego. Suplement sprzyja regeneracji (prawidłowy sen) oraz delikatnie pobudza do codziennego działania (regularne przyjmowanie sprzyja większej ilości energii w ciągu dnia).

Dawkowanie i przeciwwskazania

Berrator może być przyjmowany przez mężczyzn i kobiety. Nie ma znaczenia waga początkowa. Suplement może być stosowany nawet przez osoby z otyłością. Do przeciwwskazań zażywania Berratora zalicza się jedynie ciążę oraz karmienie piersią. Dawkowanie wskazane przez producenta to 1-3 kapsułki dziennie. Każdą porcję należy popić dużą ilością wody (1-2 szklanki).PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Dawid

Chcesz szybko schudnąć i mieć wysportowaną sylwetkę? Wejdź na www.igortreneronline.pl Indywidualnie dobrana dieta, fachowa suplementacja, innowacyjny trening. Mega przemiany ludzi, zobacz sam/a. Do tego można wygrać 10tys.zł Polecam

Zgłoś nadużycie-
Klaudia Molska

Żaden suplement nie będzie tak skuteczny jak zbilansowana dieta od dietetyka lub trenera :) Igor jest świetnym i profesjonalnym przykładem, że nie trzeba faszerować się "suplementem", który najprawdopodobniej działa jak placebo, aby wyglądać jak Bóg albo Bogini fitnessu. Jeśli chcesz zmienić swoje życie wejdź na www.igortreneronline.pl :) Ja przekonałam się, że mogę chudnąć jedząc do woli :)

Zgłoś nadużycie-
rafa395

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl