fit.pl mobile logo

Szukanie pracy, która jest także Twoją pasją

Droga prowadząca do podjęcia pracy jest dosyć długa. Najpierw musimy ukończyć kolejne szkoły, aby w rezultacie móc osiągnąć wymarzony zawód. Co prawda nie każdy jest zadowolony z kierunku jaki wybrał, jednakże zawsze może skorzystać ze szkoleń czy kursów, które dają odpowiedni dokument do wykonywania danej pracy. Niemniej musimy pamiętać, że pełną satysfakcję daje tylko takie zajęcie zarobkowe, które dodatkowo jest naszą pasją. Między innymi jest to praca trenerów danych dyscyplin sportowych, bądź też innych instruktorów w zakresie fitnessu itp. Ten kto myśli, iż jest to rzadko spotykany etat bez wątpienia jest w błędzie.
Droga prowadząca do podjęcia pracy jest dosyć długa. Najpierw musimy ukończyć kolejne szkoły, aby w rezultacie móc osiągnąć wymarzony zawód. Co prawda nie każdy jest zadowolony z kierunku jaki wybrał, jednakże zawsze może skorzystać ze szkoleń czy kursów, które dają odpowiedni dokument do wykonywania danej pracy. Niemniej musimy pamiętać, że pełną satysfakcję daje tylko takie zajęcie zarobkowe, które dodatkowo jest naszą pasją. Między innymi jest to praca trenerów danych dyscyplin sportowych, bądź też innych instruktorów w zakresie fitnessu itp. Ten kto myśli, iż jest to rzadko spotykany etat bez wątpienia jest w błędzie.
 

W dzisiejszych czasach dbanie o własną figurę staje się coraz bardziej modne w związku z czym powstaje coraz więcej siłowni, oraz klubów fitness, które poszukują profesjonalnych trenerów i instruktorów. Gdzie szukać pracy? Idealnym rozwiązaniem jest portal http://vipwakat.pl/, który zapewnia wiele ofert, a co więcej regularnego napływu nowych każdego dnia i o każdej porze. Intuicyjne poruszanie się po portalu jest zasługą podziału na kategorie miast, branż, specjalności, branży itp.

Wykorzystaj swój telefon

Zamiast jeździć lub chodzić od siłowni do siłowni i od klubu do klubu warto zająć się poszukiwaniem pracy instruktora, bądź trenera wykorzystując własny smartfon. W obecnych czasach ludzie bardzo cenią swój czas, dlatego idealną formą szukania wolnego etatu może być przerwa pomiędzy treningami czy czas na wypicie herbaty. Tylko od nas zależy kiedy, gdzie i o której godzinie będziemy śledzić interesujące nas oferty pracy. Niepodważalnym atutem szukania pracy za pomocą telefonu jest również to, że w bardzo łatwy i szybki sposób możemy wyjść na przeciw oczekiwaniom pracodawcy. W zależności od preferowanej formy kontaktu możemy natychmiast wysłać maila, skontaktować się telefonicznie lub za pomocą specjalnej aplikacji wypełnić CV czy podanie. Jednym kliknięciem zatwierdzamy wysyłanie i jesteśmy pewni, iż pracodawca otrzymał nasze dokumenty, a nie zginą one w stosie innych u pani kadrowej.

Wiek ma znaczenie

Z danych statystycznych wynika, że za pośrednictwem telefonów lub innych urządzeń mobilnych pracy najczęściej szukają osoby młodsze. Niemniej ci, którzy są w średnim wieku również zaczynają się przekonywać do tego rodzaju przeglądania i wyszukiwania ofert. Z kolei osoby starsze, które chcą jeszcze pracować lub dorabiać zdecydowanie wolą tradycyjną formę, czyli bezpośredni kontakt w firmie. Oczywiście jeśli chodzi o pracę trenerów czy instruktorów są to osoby w takim wieku, które jak najbardziej mogą i chcą szukać pracy w sieci.

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl