fit.pl mobile logo

Tomek:stałem się motywacją dla innych

Nie tylko świeżo upieczone mamy ćwiczą z Fit Mom! Również tatusiowie chcą zadbać o swoją sylwetkę. Przykładem i inspiracją dla tatusiów, niech będzie Tomek, który schudł i odmienił swoje życie, dzięki Fit Mom - Ania Dziedzic 


Kto lub co zmotywowało Cię do przemiany?

Początek przemiany to widok siebie na zdjeciu z wakacji... wtedy zaczynam regularnie ćwiczyć najpierw w domu korzystając z dostępnych na youtube treningów np. Szymona Gasia, Mel B - następnie za namową żony, pierwsza wizyta w klubie podczas dni otwartych i regularne treningi oraz powrót do biegania.


Co było najtrudniejsze podczas odchudzania?


Zanim wprowadziłem Twoje zalecenia: najtrudniejsze było zrozumienie mechanizmu odżywiana - trenowałem dużo a nie było efektu bo brakowało systematyki w jedzeniu. Jadłem "zdrowo" ale źle. To mnie zniechęcało. Na szczęscie w odpowiednim momencie przyszła pomoc :)


Z jakich programów Fit Mom korzystała/e/ś?


W 6 tyg brzuch na 6, turbo wyzwanie


Jesteś tatą/mamą, jak znajdował/e/aś czas na trening?


Trenuję głównie wieczorami - wymieniam się z żoną gdy ona skończy zajęcia ja zaczynam swoje. Czasem dzieci towarzyszą mi podczas terningów biegowych lub wtedy gdy ćwiczę w domu.


Jaką dietę stosowałeś?

Super dieta opracowana przez super FitMamę Anię Dziedzic,


Był moment, w którym pomyślałeś, że to nie ma sensu, że rzucam to w diabły?

NIE


Kto Cię najbardziej wspierał podczas przemiany?


Rodzina, trenerzy i znajmomi z klubu, oraz FitMom Ania Dziedzic :)


Jak czujesz się w swojej "nowej skórze"?

Zaje..fajnie


Nadal jesteś aktywna/y/ i prowadzisz zdrowy styl życia?

Jak najbardziej... stawiam sobie nowe wyzwania


Co się zmieniło w Twoim życiu po przemianie?


Lepsze samopoczucie, wzrosła pewność siebie. Stałem się motywacją dla innych a najważniejsze, że dzieci biorą ze mnie przykład. Córka 14 lat - regularnie trenuje, bardziej świadomie się odżywia. Syn 9 lat - trenuje Judo, wcześniej pływanie.

 

www.fit.pl.pl

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl