fit.pl mobile logo

Zdrowe produkty Pana Adama

Jeśli martwi Cię brak chleba czy makaronu w diecie, mamy na to rozwiązanie – Chleb Adama, który możecie zakupić w naszym sklepie
Adam Lapiniak, który postanowił walczyć z otyłością, przeszedł na dietę niskowęglowodanową. Ale cały czas nurtował go problem braku w diecie chleba. Dlatego też pojawił się pomysł wyprodukowania chleba z małą ilością węglowodanów, bez polepszaczy i konserwantów. Tak właśnie powstał Chleb Adama.

Chleb Adama to chleb, który zawiera w 100g wagi tylko 1.9 g węglowodanów. Porównując w 100g białego chleba mamy do 70g węglowodanów. Jest to odpowiedź Firmy Lapiniak na zapotrzebowanie rynku na zdrowy chleb, który jest wolny od wszelkiego rodzaju polepszaczy i konserwantów, a równocześnie zawierający minimalne ilości węglowodanów i cukru.

Ilość węglowodanów w białym chlebie dochodzi do 70g na 100g chleba, a w ciemnym do 36g. W przypadku białego chleba zjadamy 190g węglowodanów, a ciemnego ok. 100g węglowodanów dziennie.

W przypadku diabetyka czy osoby z nadwagą, dajemy możliwość odciążenia organizmu z dużych ilości węglowodanów bez przechodzenia na jednostronne diety oraz bez zagładzania się.

Chleb Adama to gotowa mieszanka na bazie mąki migdałowej, z której upieczemy smaczny i zdrowy chleb nie wychodząc z domu, jedno opakowanie pozwala upiec 600 gramowy bochenek lub 10 bułeczek, a przygotowanie ciasta zajmie nam 3 minuty. Chleb Adama zawiera mąkę migdałową, dzięki czemu jest bogaty w jedno-nienasycone kwasy tłuszczowe, które korzystnie działają na obniżenie poziomu cholesterolu LDL. Dodatkowo zawiera witaminę E, magnez, błonnik i potas. Idealnie wpływa na układ trawienny i cały organizm.

SPRAWDŹ CHLEB ADAMA W NASZYM SKLEPIE

Pełnoziarniste dodatki zawarte w mieszance oraz możliwość dodania indywidualnych komponentów pozwala wypiec chleb, który ze smakiem zjedzą zarówno seniorzy, jak i dzieci.
Chleb Adama 100 g chleba 1 kromka chleba (35 g)
Wartości kaloryczne 259 kCal / 1086 kJ 90.6 kCal / 380 kJ
Białko 33 g 11.55 g
Węglowodany (W)
w tym cukier
1.9 g
0.6 g
0.66 g
0.21 g
Tłuszcz roślinny 13.3 g 4.65 g
WW 0.16 WW 0.055 WW

[-------]

Firma Lapiniak to nie tylko chleb, ale również makaron. Makaron Adama zawiera inulinę, świeże jajka i proteiny grochowe, czyli jest niskowęglowodanowy. Inulina stanowi doskonałą pożywkę dla pożytecznych bakterii jelitowych. A oto ich najważniejsze funkcje: chronią nasze jelito przed infekcjami spowodowanymi przez bakterie gnilne, produkują naturalne antybiotyki - działające też na grzyby i wirusy. Wpływają korzystnie na system immunologiczny jelita. Kolejne korzyści z substancji wydzielanych przez pożyteczne bakterie to ochrona przed rakiem lub zapaleniem jelita grubego, zwiększenie wchłaniania takich kluczowych mikroelementów jak wapń, magnez, cynk czy żelazo, co oznacza zwiększoną ochronę przed osteoporozą.

Ten makaron doskonale nadaje się do komponowania smacznych i zdrowych potraw o niskiej zawartości węglowodanów i dużej zawartość białka co powoduje iż uczucie sytości po posiłku trwa dłuższy czas. Możemy przyrządzić makaron na wiele sposobów: jako spaghetti, zapiekanki, dodając różne sosy, smażąc , zapiekając itd.

Niska zawartość węglowodanów oraz dodatek inuliny powoduje że Makaron Adama jest bardzo przydatny w dietach odchudzających dla diabetyków , ale również jako doskonałe uzupełnienie diety np. kulturystów.

SPRAWDŹ MAKARON ADAMA W NASZYM SKLEPIE

Chleb i makaron to jeszcze nie wszystko, co oferuje Firma Lipiniak. W ich ofercie możecie znaleźć również Pizzę a la Adamo, do której wyrobienia potrzebujemy: Pizza à la Adamo mix 143g, 7g drożdzy (zawarte), 5g oliwy, 150ml ciepłej wody.

PIZZA A LA ADAMO - KUP TERAZ

A także dżem z truskawek lub aronii. To pierwszy dżem niskowęglowodanowy z certyfikatem BIO! Dostępny w dwóch spaniałych smakach: z aronii lub truskwaki. Już nie trzeba sobie odmówić "słodkiego" śniadania.

DŻEM TRUSKAWKOWY

DŻEM Z ARONII

Podstawą zdrowego śniadania może stać się również musli. Proponujemy pyszne, zdrowe, niskowęglowodanowe i ekologiczne musli bez konserwantów.

MUSLI ADAMA

Jesteś miłośnikiem słodyczy, ale zbyt duża ilość słodyczy przyczynia się do zwiększenia niechcianych kilogramów? Nic się nie martw. Ciasto Czekoladowe Adama to specjalnie przygotowana mieszanka dla miłośników słodyczy; tych młodszych i starszych. Zawiera tylko 5,4g węglowodanów w 100 g (100 g ciasta = 0,5 WW ).

CIASTO ADAMA W NASZYM SKLEPIE

Produkty dostępne są w sklepie.fit.pl w promocyjnych cenach.

www.fit.pl

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl