fit.pl mobile logo

Znamy nowych mistrzów Reebok Crossfit Games 2015

 Tegoroczna edycja ogólnoświatowych zawodów Reebok Crossfit Games była niezwykle emocjonująca. W wymagających zmaganiach, Ben Smith i Katrin Davidsdottir zdobyli zaszczytne miano „The Fittest Man/Woman on Earth”. Śmiałkowie z powodzeniem stanęli do rywalizacji z najlepszymi zawodnikami z całego globu, zdobywając swoje mistrzowskie tytuły przed liczną publicznością na stadionie StubHub Center w Kalifornii 


 Reebok Crossfit Games to czołowa impreza crossfitowa na świecie. Zawody uznawane jako jedne z najbardziej wymagających, są ostatecznym testem sprawności dla najwytrwalszych sportowców  z całego globu. Od momentu powstania w 2007 roku wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W tym roku walka o pierwsze miejsce na zawodach Reebok Crossfit Games w kategorii Mężczyzn była niezwykle zacięta. Ben Smith, siedmiokrotny uczestnik zawodów Crossfit, stoczył wyrównany pojedynek z faworytem tegorocznych finałów – Mattem Fraserem. Odniesienie zwycięstwa przez Smitha oznacza, że tytuł „The Fittest Man on Earth” powędruje do innego zawodnika po raz pierwszy od 2011 roku, kończąc w ten sposób czteroletnią dominację weterana Richa Froninga. Utytułowany zawodnik z kolei dodał do swojej listy osiągnięć zwycięstwo w rywalizacji drużynowej, wprowadzając swój zespół Crossfit Mayhem Freedom na najwyższy stopień podium.

Jak powiedział Ben Smith, „The Fittest Man on Earth”: „Nie dokonałem żadnych zmian programu treningowego. Wydaje mi się, że kluczem do zwycięstwa było to, że przystąpiłem do zawodów z większą pewnością siebie. W tym roku wziąłem udział we wszystkich konkurencjach i dałem z siebie 100%. Nie miałem zamiaru oszczędzać sił w jakimkolwiek momencie.”

W kategorii Kobiet, znakomite wyniki osiągnęły zawodniczki debiutujące, deklasując konkurentki. Notując zaledwie swój trzeci występ w zawodach Crossfit Games, po raz pierwszy w karierze na najwyższym stopniu podium stanęła reprezentantka Islandii, Katrin Davidsdottir. Na miejscach drugim i trzecim znalazły się zawodniczki, dla których występ w tej imprezie sportowej był debiutem - Australijka Tia-Clair Toomey oraz Sara Sigmundsdottir z Islandii.

„Rywalizacja u boku Sary była fantastycznym przeżyciem, gdyż wywierałyśmy na sobie wzajemnie presję osiągnięcia jak najlepszego wyniku. W tym roku było naprawdę ciężko z uwagi na wiele problemów, których wcześniej nie doświadczyłam. Musiałam szybko podejmować spontaniczne decyzje, aby móc sobie z nimi poradzić.” – w taki oto sposób zwyciężczyni, Katrin Davidsdottir, skomentowała przebieg tegorocznej rywalizacji.

Jak dodał Kenny Gamble, z centrali firmy Reebok: „Tworzenie absolutnie najwyższej jakości obuwia i odzieży przeznaczonych do treningu Crossfit, to coś z czego jako Reebok jesteśmy bardzo dumni. Cały tegoroczny sezon zawodów Reebok Crossfit Games był dla nas wyjątkowy z uwagi na piątą rocznicę współpracy z federacją Crossfit. Ci niesamowici sportowcy poddają nasze produkty ostatecznej próbie. Okres finałów to dla nas ogromna dawka inspiracji oraz energii.”

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl