Przed nami wyjątkowe targi branży fitness IRHSA 2024 – Co nowego w świecie aktywności fizycznej?

Ważna informacja dla wszystkich entuzjastów branży fitness! Targi IHRSA 2024 odbędą się w nowej oczekiwanej dacie - od 6 do 8 marca. To wyjątkowa okazja do zgłębienia wiedzy i zdobycia umiejętności podczas inspirujących sesji edukacyjnych oraz wymiany doświadczeń z doświadczonymi specjalistami.
Ilona WIlk
2024-02-22 15:38
Udostępnij
Przed nami wyjątkowe targi branży fitness IRHSA 2024 – Co nowego w świecie aktywności fizycznej?

Podczas IHRSA 2024 uczestnicy będą mieli niepowtarzalną szansę posłuchania prawdziwych historii sukcesu oraz cennych wskazówek biznesowych od uznanych weteranów branży fitness. W dniach 6-8 marca warto uczestniczyć w sesjach plenarnych oraz edukacyjnych, prowadzonych przez rewolucjonistów z różnych dziedzin, którzy zaprezentują nowe strategie, inspirując kreatywność każdego uczestnika.

Członkowie IHRSA Premium zostaną dodatkowo zachęceni do skorzystania z wyjątkowych wydarzeń i sesji podczas IHRSA 2024. Bądźcie czujni na więcej informacji, które zostaną udostępnione w nadchodzących miesiącach.

IHRSA 2024 to nie tylko konferencja i targi edukacyjne, ale również wyjątkowe wydarzenie handlowe, które odbędzie się w dniach 7-8 marca. Przechadzając się przez setki stoisk wystawców, uczestnicy będą mieli okazję odkryć produkty, usługi i technologie, które podniosą ich biznes na nowy poziom. Rozmiar i wpływ IHRSA 2024 są nieporównywalne, umożliwiając testowanie produktów, nawiązywanie kontaktów biznesowych oraz finalizowanie umów z potężnymi graczami w branży.

Dwudniowe Targi Branżowe podczas IHRSA 2024 to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego na przestrzeni targowej spotkają się się światy fitnessu, zdrowia i wellness. Branża zdrowotno-fitnessowa stale integruje się z innymi sektorami, przyczyniając się do poprawy zdrowia społeczeństwa. Uczestnicy zyskają dwudniowy dostęp do dynamicznego placu targowego, na którym zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze produkty i technologie z obszaru fitnessu, zdrowia i wellness. Interaktywne stoiska. IHRSA 2024 Trade Show gwarantuje odkrycie przynajmniej jednego produktu lub usługi, o którym wcześniej nie słyszałeś. 

IHRSA 2024 obiecuje nie tylko nowości w dziedzinie sprzętu fitness i zdrowego stylu życia, ale także doskonałe okazje do nauki i rozwoju zawodowego dla wszystkich związanych z branżą fitness. Nie przegapcie tej wyjątkowej możliwości!

 
na podstawie informacji z oficjalnej strony Ihrsa.