Well Fitness poszerza sieć o kolejne lokalizacje. W ofercie marki są już 44 kluby!

Well Fitness, wiodąca marka sportowa w portfolio Medicover, liczy już 44 kluby. Ostatnio lista miejsc, w których można trenować w standardzie Well Fitness, rozszerzyła się o 12 nowych i prestiżowych lokalizacji m.in. w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu.
2023-07-13 00:00
Udostępnij
Well Fitness poszerza sieć o kolejne lokalizacje. W ofercie marki są już 44 kluby!

W ostatnim czasie sieć rozszerzyła swoją ofertę o nowe kluby fitness spółki Elford, działające dotychczas pod szyldem Calypso Fitness Club. Jest to dwanaście, prestiżowych lokalizacji, które są chętnie odwiedzane przez mieszkańców i przyjezdnych. Wśród nich znalazły się m.in.: Złote Tarasy i Browary Warszawskie w Warszawie, Brama Miasta, Imagine oraz Ogród Geyera w Łodzi, ul. Tęczowa we Wrocławiu czy ul. Półwiejska w Poznaniu.

- Well Fitness to miejsce, w którym społeczność wspiera się w budowaniu zdrowych nawyków. Ważne jest dla nas, aby w naszych klubach ofertę dla siebie znalazł dosłownie każdy, bez względu na poziom zaawansowania treningowego, wiek czy wcześniejsze doświadczenia z aktywnością fizyczną. Razem tworzymy społeczność skupioną wokół wspólnego celu, jakim jest dbanie o zdrowie. Pracujemy nad tym, aby jak najszybciej w nowych lokalizacjach wprowadzić standardy Well Fitness, tj. flagowe zajęcia grupowe, program Well Start dla początkujących, automat do wody i napojów izotonicznych Well Hydrated czy bezpłatną analizę składu ciała i konsultacje trenerskie - mówi Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness w Medicover w Polsce.

W czerwcu br. do Well Fitness dołączyły także trzy poznańskie kluby i jeden ze Swarzędza, które działały dotychczas pod marką UP.

Medicover od lat konsekwentnie wzmacnia swoją pozycję w świecie sportu. Firma stawia na budowanie sieci klubów fitness i siłowni. Obecnie do marki należy ponad 130 obiektów zlokalizowanych w wielu miastach Polski (działających m.in. pod markami: Well Fitness, Just GYM, Holmes Place, McFIT).