9 powodów, dla których warto przyjść na targi FIT-EXPO 20-22 maja 2016 r.

Na FIT-EXPO spotkamy osoby, które straciły głowę na punkcie fitnessu, zdrowej diety czy po prostu aktywności fizycznej. Do budowania formy i rzeźbienia sylwetki zachęcą sportowe gwiazdy, które będą gośćmi wystawców, a kondycję pociągniemy na Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA.
fit.pl
2016-05-05 00:00
Udostępnij


1. Nowości

Z Poznania na całą Polskę rozchodzą się najnowsze trendy, które za chwilę opanują wszystkie kluby fitness, siłownie i ośrodki sportowe w Polsce. FIT-EXPO to kuźnia nowości w branży fitness i kulturystyce. Tutaj obecne są najbardziej liczące się firmy dostarczające sprzęt, systemy zarządzania, akcesoria, a także odżywki, suplementy diety, czy odzież.

 

2. Super rabaty

Hale Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełnione skoczną muzyką zachęcać będą do przyłączenia się do zajęć, ale nie samymi ćwiczeniami miłośnik fitness żyje. Na FIT-EXPO wystawcy przygotują dobre promocje. Będzie w czym wybierać. Kolorowe legginsy, najmodniejsze topy i t-shirty, których nie dostaniesz w zwykłym sklepie sportowym oraz sprzęt do ćwiczeń w domowym zaciszu – to wszystko odkryjemy na FIT-EXPO na specjalnej giełdzie sportowej. W tym miejscu znajdziemy również odżywki, suplementy diet, parafarmaceutyki i żywność funkcjonalną. 

 

 

3. Sportowe gwiazdy

Tegoroczna plejada gwiazd FIT-EXPO jest imponująca. Po raz pierwszy w Polsce, w dodatku na FIT-EXPO pojawi się LARISSA REIS. Ikona fitness sylwetkowego pojawi się piątek na HardcoRies Seminar by Larissa Reis. To wyjątkowe seminarium poprowadzą również znani polscy zawodnicy jak Hubert Kulczyński, Szymon Łada, Emil Kaleński, a także dietetyczka Anna Zientalska (wydarzenie dodatkowo płatne, szczegóły na stronie internetowej targów).

 

Na miłośników treningu siłowego czekać będzie KAROL MAŁECKI. Sportowiec poprowadzi seminarium
"Odżywianie i suplementacja w treningu siłowym podczas redukcji i rozbudowy masy mięśniowej. Poznanie nowych metod treningowych oraz poprawa opornych grup mięśniowych." (wydarzenie dodatkowo płatne, szczegóły na stronie internetowej targów).

Na targach spotkamy Złotą Parę, bo tak o sobie piszą na facebooku, czyli HUBERTA KULCZYŃSKIEGO i NATALIĘ KORDUS. Sportowców, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą spotkamy na stoisku Formotiva. Kolejna gwiazda sportów siłowych, czyli SZYMON ŁADA wraz z ekipą Hammer Strength Polska poprowadzi treningi i konkursy. Wyparujcie ich w piątek i sobotę.

 

 

4. Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA

Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar to wydarzenie, które od 10 lat wytycza najnowsze trendy w Polsce wśród instruktorów fitness, trenerów personalnych. Tutaj pokazywane są nowości, które później spotykamy na zajęciach grupowych i treningach w klubach fitness. Dla uczestników tegorocznej Konwencji będą to jak zawsze intensywne dni na zaczerpnięcie dawki umiejętności, wiedzy i podciągnięcia kondycji.

Wydarzenie rozrasta się i nabiera coraz większego tempa. W tym roku zajęcia odbędą się w dziewięciu strefach treningowych, a nie jak do tej pory w siedmiu. Dużym zainteresowaniem uczestników Konwencji cieszy się część wykładowa, żeby zaspokoić głód wiedzy zajęcia odbędą się aż w dwóch salach. Właśnie w tej części uczestników konwencji zainteresują wykłady prowadzone po raz pierwszy przez Jakuba Mauricza – nieoficjalnego króla dietetyki.

Wykłady odbędą w bloku MAURICZ.COM & AKADEMIA IFAA. Oprócz wykładów Jakuba Mauricza zapoznamy się z rzetelną wiedzą, którą przekazywać będzie zespół specjalistów z mauricz.com. Po raz drugi kontynuowany będzie trening dla wózkersów podczas zajęć Drums Alive®. Jak się okazało, w ubiegłym roku zainteresowanie zajęciami było dostateczne, ale przydałaby się jeszcze większa frekwencja. Miedzy innymi takimi działaniami można udowodnić, że ruch jest dla każdego. (EU4YA jest wydarzeniem dodatkowo płatnym, szczegóły na stronie internetowej targów).

 5. Pole Dance

Wydawać by się mogło, że na dziewczyny wykonujące akrobacje na rurze nie działa grawitacja. Prawda jest taka, że swoboda ruchów wymaga siły i wytrzymałości, ale wszystkiego można się nauczyć. W sobotę i niedzielę swoje umiejętności Pole Dance zaprezentuje Nataliya z Emona Pole Dance Studio oraz Basia ze Studia Euphoria Pole Dance & Jump Fit Swarzędz. Jednak każdy, kto tylko zechce, będzie mógł spróbować własnych sił w tańcu na rurze i wziąć udział w konkursach organizowanych po pokazach.


6. Co jeść, jak ćwiczyć?


Jeśli uważasz, że coś stoi na przeszkodzie w dojściu do super formy lub szukasz zmiany w treningach, na FIT-EXPO spotkasz dietetyków, trenerów personalnych, którzy doradzą w bilansowaniu diety i podpowiedzą jak ćwiczyć.

 

 

7. Trener Roku

Wśród sportowych gwiazd trzeba jeszcze wymienić MARKA PLAWGO. Znany i ceniony lekkoatleta, sprinter, specjalizujący się w biegu na 400 metrów przez płotki, występujący także na dystansie 400 metrów oraz w sztafecie 4x400 metrów pojawi się na stoisku Life Fitness. Plawgo poprowadzi specjalny trening dla uczestników TRENER ROKU. Spośród 50 trenerów personalnych, którzy zgłosili się do prestiżowego konkursu w Poznaniu spotkamy finalistów. Trenerzy pokonywać będą dwa różne tory przeszkód – osobne dla kobiet i mężczyzn. W ten sposób każdy będzie miał równe szanse na wygraną.

 8. Blogerskie spotkanie

Kontynuując powodzenie ubiegłorocznego wydarzenia także teraz targi odwiedzą blogrzey, którzy wezmą udział w FIT-EXPO Blog Meetingu. Blogerzy będą szukać nowości, wychwycą pojawiające się trendy i opiszą na swoim blogu oraz wypatrywać okazji do współpracy. Oczywiście wezmą również udział w konwencji EU4YA powered by tiguar.

 9. Fitness od podszewki fitnessu - targi dla biznesu

FIT-EXPO mają również charakter kontraktacyjny. Od 11 lat wydarzenie przyciąga inwestorów, właścicieli klubów fitness i siłowni, hoteli i ośrodków sportowych, ponieważ w jednym miejscu i czasie klienci biznesowi znajdują oferty liderów branży. Na targach przedstawiony będzie cały sprzęt i urządzenia, które służą do wyposażenia profesjonalnych miejsc fitness i siłowni. Targi to również spora dawka trendów w zarządzaniu klubem sportowym czy prowadzeniu zajęć grupowych lub też o pozyskiwaniu funduszy unijnych na otwarcie klubu. Dlatego podczas FIT-EXPO również merytoryczną wiedzę znajdą menedżerowie czy właściciele klubów.

www.fit.pl