Dobry humor piosenkarki to zasługa jej udziału w specjalnych zajęciach z elementami jogi i pilatesu dla kobiet w ciąży
fit.pl
2010-11-24 00:00
Udostępnij
Agnieszka Chylińska aktywną mamą
agnieszkaJurorka „Mam talent” codziennie się gimnastykuje. Ciąża zmobilizowała ją do poprawienia kondycji. Wykonywane ćwiczenia mają ułatwić poród. Dzięki nim gwiazda nie czuje lęku przed rozwiązaniem. Piosenkarka  wykonuje ćwiczenia wzmacniające i uelastyczniające mięśnie, co poprawa krążenia w tkance skórnej zapobiegające rozstępom.

Stretching zapewnia prawidłowe funkcjonowanie więzadeł i stawów oraz wzmacnia kręgosłup, wyćwiczone mięśnie ułatwią parcie.  Agnieszce bardzo podobają się ćwiczenia z piłkami, które uczą wyczucia równowagi.

Artystka chodzi na zajęcia razem z innymi mamami 2 razy w tygodniu, a do tego sama ćwiczy w domu. Gimnastykuje się zawsze rano. Zajmuje jej to nie więcej niż 45 minut dziennie. Ćwiczenia wykonuje po woli i dokładnie, a towarzyszy jej w tym muzyka relaksacyjna. Po takiej porannej dawce zdrowego ruchu Agnieszka jest w bardzo dobrym humorze, przez cały dzień ma dobre samopoczucie i nie narzeka na ciążowe niewygody. Z czego najbardziej zadowoleni są jej współpracownicy. Zgodnie przyznają, że z marudną Agnieszką o wiele trudniej byłoby pracować.

Znajomi twierdzą, że Agnieszka obiecała sobie, że po porodzie nie zapomni o gimnastyce i szybko pozbędzie się kilogramów, które przybrała w ciąży. Agnieszka chce zostać aktywną mamą i prowadzić zdrowy styl życia, którego podstawą będzie racjonalne odżywianie i ruch całej rodziny.

Chociaż Agnieszka dopiero teraz sama zaczęła się ruszać, na szczęście wcześniej pomyślała o formie swojego pierwszego dziecka. Starszego syna zapisała na basen i judo. Kilkuletni chłopiec spędza wolny czas aktywnie i jest w o wiele lepszej formie niż jego rówieśnicy, którzy po szkole siedzą przed telewizorem lub komputerem.

www.fit.pl