fit.pl mobile logo

Aneta Piotrowska

Zdobyła wielką popularność dzięki występom w „Tańcu z gwiazdami”. Ale gwiazdą była już na długo przed pojawieniem się w telewizji.
piotrowska1Zdobyła wielką popularność dzięki występom w „Tańcu z gwiazdami”. Ale tak naprawdę gwiazdą tańca – i to gwiazdą światowego formatu - była już na długo przed pojawieniem się w telewizji.

Aneta Piotrowska wraz z gwiazdą serialu „M jak Miłość”, Rafałem Mroczkiem wygrała poprzednią edycję programu, za kilka dni zatańczy z nim w Sopocie podczas gali z udziałem wszystkich finalistów dotychczasowych trzech edycji programu. A już od 10 września będziemy mogli ją podziwiać w kolejnej odsłonie „Tańca z gwiazdami”, tym razem w parze z inną gwiazdą „M jak Miłość”, Przemysławem Cypryańskim.

Jej dokonania przyćmiły ostatnio plotki bulwarowej prasy, która szeroko i nie zawsze elegancko rozwodziła się na temat jej związku z Rafałaem Mroczkiem. W natłoku tych plotek wielu zapomniało, że Aneta jest przede wszystkim wybitną tancerką, a wygrana w „Tańcu z gwiazdami” to głównie jej zasługa

W chwili, gdy zaczynała przygodę z „Tańcem z gwiazdami” miała zaledwie 19 lat, ale na swoim koncie miała już najważniejsze tytuły, o jakich marzą tancerze – ze swoim długoletnim partnerem Derekiem Hough zdobyła m.in. I miejsce na Mistrzostwach Świata w Ostrawie (gdzie reprezentowali Polskę), I miejsce w International Championship, I miejsce Miami Open, II miejsce w Japan Open. W 2003 roku wygrali najbardziej prestiżowy turniej taneczny na świecie - zdobyli I miejsce w Blackpool w kategorii wiekowej do 21 lat. Poza tym wielokrotnie zdobywali Mistrzostwo Polski w klasie Youth oraz i Wicemistrzostwo Amatorów. Aneta Piotrowska reprezentuje klasę taneczną "S" (najwyższa klasa międzynarodowa) w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Przygodę z show-bussinesem zaczęła bardzo wcześnie, bo już w wieku 6 lat wystąpiła w telewizyjnym programie "Mini lista przebojów", w którym tańczyła i zaśpiewała jeden z przebojów Madonny - "La Isla Bonita".

Regularne treningi tańca towarzyskiego zaczęła w wieku 10 lat. Na jednym z międzynarodowych turniejów wypatrzył ja jej późniejszy partner Amerykanin, Derek Hough i zaproponował 15 letniej Anecie współpracę. Żeby z nim trenować musiała rozstać się z rodziną i zamieszkać w Londynie. Bardzo ciężko pracowała, ponieważ oprócz treningów rozpoczęła naukę w college'u Theatre and Performance Art. Często kończyła treningi nawet o 2 w nocy, a o siódmej rano była już na zajęciach w szkole, ale dzięki temu zaczęła osiągać sukcesy.

- Od dziesiątego roku życia poświęciłam wszystko tańcowi – mówi Aneta w wywiadzie dla „Gali”. - Dostałam propozycję tańczenia z bardzo dobrym partnerem. Wyjechałam do Londynu. Ostro trenowałam, zdobyłam dla Polski mistrzostwo świata. Wróciłam do domu na miesiąc i znów wyjechałam. Taniec to moja praca.

Po powrocie z Londynu Aneta wkrótce znów wyjechała z kraju. Najpierw do Niemiec, a później z Honkongu, gdzie prowadziła zajęcia w akademii tańca oraz pracowała jako fotomodelka. Kiedy wróciła na parę miesięcy do kraju, rodzina namówiła ją na wzięcie udziału w castingu do "Tańca z gwiazdami". I tak się zaczął kolejny etap jej kariery, który mamy okazje podziwiać na żywo.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl