Iwona Pavlović chudnie nie tylko z tańcem

Każda gwiazda, zwłaszcza kobiety, chce mieć szczupłe i sprężyste ciało. Moda na ten look nie ominęła Iwony Pavlović, która znalazła sposób na piękną sylwetkę
fit.pl
2010-11-17 00:00
Udostępnij
Iwona Pavlović chudnie nie tylko z tańcem
iwona 1Jurorka „Tańca z Gwiazdami” odkryła sposób na zbędne kilogramy. „Czarna Mamaba” przyznaje, że choć dobrze czuje się w swoim ciele ,a najbardziej kocha swoje biodra, kilka niechcianych kilogramów mniej, to lepsze samopoczucie i powabny look.

Jeszcze niedawno mogliśmy oglądać sexy kragłąści nieokiełznanej jurorki „Tańca z Gwiazdami”. Dziś Iwona Pavlović wygląda zgrabniej, przyznaje, że zgubione kilogramy dodały jej pewności siebie i wreszcie może włożyć ulubione spodnie w rozmiarze 36!

Jurorka zdradza, że właściwie mogłaby być specjaliśtką od diet cud, gdyż spróbowała już wielu, ale dopiero teraz znazła receptę na szczupłą sylwetkę.

Doskonałą okazją był udział w gali „Chudniesz - wygrywasz zdrowie” w Lublinie. Iwona poznała tam panie, którym udało się schudnąć nawet kilkadziesiąt kilogramów, to dało jej motywację do zmiany przyzwyczajeń i walki ze zbędnym tłuszczykiem.

Już od lipca gwiazda stosuje dietę ułożoną specjlanie dla niej przez specjalistę Konrada Gacę. W menu znajdują się węglowodany, białka i tłuszcze, ale tylko w określonych proporcjach, a na liście zakazanych smakołyków: słodycze i alkohol. Jurorka nie narzeka na tak drastyczną zmianę, ponieważ dieta jest urozmaicona, a więc nie nudna.

Zmiana diety to tylko połowa sukcesu. Iwona dużo trenuje pod okiem fachowców. Cel planu treningowego - spalanie tłuszczu, dlatego figura tancerki to także zasługa ćwiczeń na siłowni oraz Nordic Walking, który od niedawna uprawia.

Efekt? „Czarna Mamba” zapewnia, że nie wróci już do starych nawyków, ponieważ czuje się silna i lekka, jak nigdy dotąd!

Jak najbardziej popieramy taką zmianę!

Bądź na bieżąco z Tańcem z Gwiazdami

www.fit.pl