Aktor jest o wiele bardziej wysportowany niż Marek Mostowiak - postać, w którą wciela się od wielu lat w serialu „M jak miłość”. Prywatnie Kuszewski dba o swoją formę, uprawia sporty, a przede wszystkim tańczy jak zawodowiec i ma nienagannie wyrzeźbiony tors
fit.pl
2011-10-05 00:00
Udostępnij
Kacper Kuszewski to urodzony tancerz
Kacper Kuszewski zyskał sobie sympatię widzów rolą w popularnym serialu. Grono jego wielbicielek na pewno jeszcze się powiększy, ponieważ dzięki udziałowi w tanecznym show, okazało się, że Kacper jest świetnym tancerzem i niejedna kobieta chciałaby znaleźć się z nim na parkiecie

Taniec

Aktor bierze udział w XIII edycji „Tańca z gwiazdami. Widzowie śledzący program są świadkami narodzin tanecznego talentu Kacpra. Z odcinka na odcinek Kuszewski jest coraz lepszy. Aktor porusza się na parkiecie jak zawodowiec.

Jego partnerka Ania Głogowska uważa, że Kacper jest uzdolniony tanecznie i ma do tego serce, a to jest bardzo ważne, gdy chce się pięknie tańczyć. Na próbach jest zawsze skupiony, chętny do pracy i otwarty na nowe wyzwania. Nawet zmęczenie i ból stóp nie przeszkadza mu, żeby nauczyć się czegoś nowego. Z zajęć wychodzi zadowolony i nie może doczekać się kolejnej próby i występów na żywo.

Dieta

Kacper stara się zdrowo odżywiać, chociaż nie stosuje diety. Po prostu uważa na to co i ile je. Unika dań bogatych w węglowodany i tłuszcze. Je mało chleba, makaronów i innych tuczących produktów. Obecnie odzwyczaja się od cukru i picia słodkich napojów gazowanych. Kacper nie pamięta kiedy ostatnio jadł pizzę lub inne danie typu fast food.

Dzięki przestrzeganiu podstawowych zasad prawidłowego odżywiania nie tyje i nie ma problemów ze zdrowiem. Teraz na pewno zrzuci kilka kilogramów, bo treningi do tanecznego show odbywają się codziennie i są bardzo intensywne.

Sport i wypoczynek

Gdyby nie aktorstwo, Kacper mógłby zostać sportowcem. Artysta lubi wysiłek fizyczny. Nastoletni Kuszewski uprawiał wszystkie dyscypliny, które można było trenować w jego szkole. Był bardzo sprawnym fizycznie dzieckiem. Chodził z jednych zajęć na drugie. Teraz także nie wzbrania się przed jazdą na rowerze, basenem czy bieganiem. Lubi aktywnie spędzać czas wolny. Największą przyjemność sprawiają mu sporty, które można uprawiać rodzinnie na świeżym powietrzu.

Kondycja

Kuszewski jest zadowolony ze swojej obecnej formy. Jest silny, odporny na wysiłek i pełen energii. Dzięki regularnym zajęciom w siłowni ma pięknie wyrzeźbiony tors, o czym można było przekonać się w ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami”. Pokazał nagą klatę, której mogliby mu pozazdrościć inni uczestnicy programu i koledzy po fachu pracujący w serialu. Kacper wyglądał bardzo męsko i pociągająco.

Marek, którego gra Kuszewski jest zbyt zajęty zawodowymi i rodzinnymi sprawami, więc nie ma czasu na dbanie o kondycję. Producenci serialu powinni wziąć pod uwagę zamiłowanie Kacpra do sportu i uaktywnić Mostowiaka, który mógłby zacząć uprawiać rano jogging, trenować na siłowni. Po odkryciu nowych uzdolnień aktora, może jego bohater „zapisze” się do szkoły tańca...

www.fit.pl