fit.pl mobile logo

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Para 8. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek

To serialowa Kinga z "M jak Miłość". I głównie z tą osobą jest utożsamiana przez swych fanów. Aktorsto to spełnienie jej wszelkich marzeń. Żartuje, że już w kołysce chciała być aktorką. Zadebiutowała już kilka lat temu jako jedenastoletnia dziewczynka w filmie „Boża podszewka” w reż. Izabeli Cywinskiej.

Kiedy miała 12 lat zaczęła chodzić na zajęcia do Ogniska Teatralnego przy warszawskim Teatrze Ochota, gdzie zdobyła uprawnienia instruktora teatralnego. Ukończyła liceum o profilu muzycznym w klasie wokalnej. Występowała w szkolnym chórze, który zdobył Grand Prix na międzynarodowym konkursie w St. Petersburgu.

Nigdy nie miała żadnych wątpliwości co do wyboru zawodu. Każdego dnia utwierdza sie w przekonaniu, że praca na scenie, albo na planie filmowym jest tym co kocha i bez tego trudno byłoby jej żyć.

Uwielbia tańczyć, ale do tej pory tańczyła głównie ze swoim ... tatą na weselach. Obydwoje przy takich okazjach są pierwsza parą, która pojawia sie na parkiecie i ostatnią, która z niego schodzi o świcie.

Przyznaje, że marzyła o udziale w programie „Taniec z gwiazdami” i nauce tańca z profesjonalistą. Taniec ją fascynuje, bo to nie tylko ruch, muzyka, ale też gra aktorska, ale znacznie trudniejsza. Śmieje się, że tańce latynoamerykanskie to takie „bycie niegrzeczną dziewczynką na legalu”.

Marcin Hakiel

Sam mówi o sobie, że jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Studiuje finanse i bankowość na dwóch uczelniach jednocześnie; w Warszawie i w Helsinkach. Studia traktuje bardzo poważnie, chciałby obronić pracę magisterską w Polsce, a potem zrobić doktorat w Finlandii. Interesują go też analizy giełdowe i pewnie tym się zajmie w przyszłości.

Ale jak na razie swoją najbliższą przyszłość wiąże z tańcem, który jest jego największą pasją. Nie wyobraża sobie takiego dnia, w którym po zajęciach na uczelni nie poszedłby na salę treningową. Ulubionym jego tańcem jest rumba, bo mężczyzna jest w tym tańcu po prostu... mężczyzną.

Jego najważniejsze osiągnięcia to V miejsce w Pucharze Europy i vice Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich. Jego partnerką taneczną jest Magdalena Soszyńska. Reprezentuje klasę taneczną „S” - najwyższą klasę międzynarodową.


www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl