Jest, był i będzie nadal modny – kolor biały w modzie sportowej nigdy nie przestaje być trendy. Uwielbiają go tenisiści, ludzie fitnessu, tancerze, lekkoatleci a także narciarze, ponieważ pasuje do każdej gamy kolorystycznej i jest po prostu ponadczasowy!
fit.pl
2015-05-20 00:00
Udostępnij
Kolor biały w modzie sportowej
bialy modaJak śnieg, mleko lub jogurt – kolor biały w modzie sportowej zobowiązuje a często dyktuje własne zasady. W połączeniu z innymi kolorami jest zawsze świeży i uniwersalnie wpisuje się w obowiązujące trendy, niezależnie od pory roku.

Biały detal

Białe buty sportowe, koszulka, top, czy bluza – to ponadczasowe elementy, które najczęściej pojawiają w klubie fitness, na siłowni czy podczas spaceru z kijkami. Białe detale najczęściej wykorzystują sportowcy związani z fitnessem, lekkoatleci, biegacze a także tancerze.

Biały w stroju nie drażni, uspokaja jest klasyczny i doskonale komponuje się z ruchami ciała w każdej dyscyplinie.

Biały zestaw

Biali od stop do głów bywają tenisiści. Serena William, Maria Szarapowa, Roger Federer czy choćby polskie gwiazdy tenisa: Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz -  oni pokochali biel na korcie i są jej wierni właściwie podczas wszystkich rozgrywanych turniejów.

Białe zestawy wybierają często także narciarze klasyczni i alpejscy być może dlatego, że doskonale czują się w zimowej bieli, która niejako splata się z aurą wokół nich.

Biały właściwie nie wychodzi z mody, króluje jako baza dla całości gamy kolorystycznej stroju, dodatek, a także ważny element akcesoriów sportowych, dlatego warto mieć coś białego w swojej sportowej garderobie.

m.k

www.fit.pl