Do szkoły, na fitness, wycieczkę rowerową i imprezę w klubie. Trampki można założyć na wiele okazji, bo pasują do dresów, jeansów, nawet do spódnic i żakietów. Kto ma trampki, wie, że można na nich polegać w różnych sytuacjach  
fit.pl
2015-04-01 00:00
Udostępnij
Trampki: Modne, bo wygodne
trampkiUlubione buty zbuntowanych nastolatków z lat 60-tych i 70-tych, teraz przeżywają swój renesans. Tylko, że dzisiaj na topie są kolorowe trampki. Chodzą w nich dziewczyny i chłopaki. Młodzi wybierają intensywne, żarówkowe kolory, a starsi preferują trampki w pastelowych kolorach. Dziewczyny noszą modele w kwiatki, groszki i kratkę, a facetom podobają się te z nadrukami i naszywkami.

Trampki noszone są do leginsów, szortów, spódnic i getrów. Dzisiaj trampki, za sprawą nowych trendów w modzie straciły trochę swój sportowy charakter i stały się ważnym elementem lifestylowej garderoby osób, które stawiają na luz, wygodę, nie zapominając o elegancji i klasyce. Doskonale wyglądają z jeansami i żakietem czy klasyczną białą bluzką – zestaw idealny na wakacyjne spotkanie. Bardziej sportowe zestawy czyli trampki z dresem wybierają osoby aktywne, które spędzają czas wolny w fitness klubach czy silowniach.

Za co kochacie trampki?

„W szafie mam 10 par trampków. Chodzę w nich od wczesnej do późnej jesieni. Mam też kilka wersji zimowych na kożuszku” Ania z Warszawy (l.17)

„Kiedyś były tylko czarne i granatowe, teraz można kupić w prawie każdym kolorze jaki nam pasuje” Marta z Kielc (l.26)

„Najwygodniejsze buty do pracy. Lubię je nosić do jeansów i sportowej marynarki. Nie uważam, że jestem za stary na trampki!” Marek z Częstochowy (l.42) 

Miłośnikami trampek są: Patrycja Kazadi, Natalia Lesz oraz Krzysztof Ibisz i Borys Szyc. W sznurowanych butach chodzą na co dzień do pracy. Często pojawiają się w nich przed kamerami, na premierach filmowych i pokazach mody.

iw

www.fit.pl