Marynarskie, podłużne i szerokie: paski to najgorętszy trend w modzie sportowej, w tegorocznym sezonie! Pasy szerokie i te cienkie królują wśród sportowych bluz i T-shirtów. Zdominowały także wszystkie fasony spodni, getrów i dopasowanych topów. Sprawdź, które kolory najlepiej połączyć z supermodnymi paskami
fit.pl
2015-04-15 00:00
Udostępnij
Paski w modzie sportowej
Kolorowe, pasiaste dresy, bluzy w marynarskie pasy, obcisłe koszulki i topy z delikatnymi paskami – takie stroje z pewnością zdominują wiele klubów fitness i siłowni.

Paski znów wróciły do łask. W formie lampasów czy poziomych deseni doskonale pasują do każdej tonacji kolorystycznej, sprawiając, że w stroju, jak podczas treningu, po prostu coś się dzieje!! A dzieje się dużo, bo paski można łączyć nie tylko w jednym elemencie garderoby. Szalonym trendem są zarówno paski na spodniach, koszulkach czy bluzie.

paski modapaski-top

Doskonałym pomysłem na łączenie trendów jest zabawa producentów odzieży sportowej w pół na pół: tu paski a tam gładki, jednokolorowy materiał. Dzięki takim pomysłom strój nie wydaje się jednolity i nudny, a Ty masz ochotę zaszaleć na bieżni lub na stepie.

Udane pary

Pasiaste, kolorowe spodnie Pumpy + gładka bluzka (nietoperz) lub zwykła biała koszulka: tak efektownie możesz pokazać się zarówno podczas zajęć tanecznych, jak i trenując step.

Pasiasty czarno-biały top + gładkie legginsy: to zgrana para podczas zajęć jogi, pilatesu i wszelkich treningów łączonych z matą i akcesoriami do fitness: po prostu wygodnie i z pomysłem.

Klasyczny dres + lampasy: paski z boku w spodniach i na bluzie to klasyczny duet, który wykorzystasz nie tylko po treningu, ale także tańcząc np. hip-hop czy Street Dance.

Dodatki

Obowiązkowo z letnim, pasiastym trendem doskonale korespondują soczyste dodatki np.: granatowe frotki, pomarańczowe zegarki sportowe, kolorowe buty i szaliki.

www.fit.pl