KONKURS! Wygraj szklane butelki termiczne od Waterdrop!

Czy jesteś gotowy na romantyczne wyzwanie, które połączy miłość do zdrowego stylu życia z dbałością o środowisko? Waterdrop i fit.pl serdecznie zapraszają do udziału w konkursie "Zakochaj się w Zdrowiu z Waterdrop", w którym do wygrania są najnowsze, limitowane butelki termiczne ze szkła borokrzemowego o pojemności 600 ml oraz Microdrink Love!
Aleksandra Załęska
2024-02-12 11:27
Udostępnij
KONKURS! Wygraj szklane butelki termiczne od Waterdrop!

Jak wziąć udział?

  1. Stwórz swoje zdrowe i kreatywne ujęcie na temat miłości do zdrowego stylu życia. To może być zdjęcie, krótki film, rysunek lub opowiadanie - wszystko zależy od Twojej wyobraźni! Pamiętaj, aby uwzględnić w swoim dziele tematykę zdrowia, dbałości o środowisko oraz miłości.

  2. Wyślij swoją pracę na adres biuro@fit.pl z dopiskiem KONKURS Z WATERDROP

  3. Czekaj na wyniki! Wybrane prace zostaną nagrodzone najnowszymi, limitowanymi edycjami butelek termicznych ze szkła borokrzemowego oraz Microdrink Love od Waterdrop.

Kryteria oceny:

  • Kreatywność: Ocenimy oryginalność i pomysłowość Twojego dzieła.
  • Związanie z tematem: Upewnij się, że Twoje dzieło wiąże się z tematem zdrowego stylu życia, dbałości o środowisko i miłości.Valentines Bottle - Max Manavi-H (4)

Nagrody:

Dwie najlepsze prace zostaną nagrodzone najnowszymi, limitowanymi edycjami butelek termicznych ze szkła borokrzemowego o pojemności 600 ml oraz zestawami Microdrink Love od Waterdrop.

Termin konkursu:

Konkurs trwa od 12.02.2024 do 25.02.2024. Wyniki zostaną ogłoszone 28.02 na łamach portalu www.fit.pl

Zapraszamy do udziału i wyrażenia swojej miłości do zdrowego stylu życia z Waterdrop!