To nie jest książka opisująca kolejną dietę – to porady jak na trwałe zmienić sposób myślenia o sobie i swoim organizmie. Autorka schudła 90 kg i teraz chce podzielić się wiedzą z „wiecznie walczącymi w nadwagą”
fit.pl
2010-06-23 00:00
Udostępnij
Metoda 1 Dnia od Chantel Hobbs
metoda-1-dnia-250Potwierdza się teza, że 50% odchudzania jest w naszej głowie. Metoda przedstawiona w książce Chantel Hobbs zakłada sukces metody małych kroczków i osiągania małych celów. Radość z małych zwycięstw jak: oparcie się pokusie zjedzenia czekoladki, jak zrealizowany trening, jak wybór schodów a nie windy, pozwala na kontynuowanie długofalowego planu, który nie przeraża i nie wydaje się już taki odległy.

Metoda 1 Dnia sprawia, że nie stawiamy sobie ogromnych celów nie do zrealizowania, a pracujemy każdego dnia na małe sukcesy, które zbudują efekt końcowy – zdrową sylwetkę i piękny wygląd!

Autorka książki „Nie używaj słowa dieta” przedstawia praktyczne i sprawdzone sposoby zmiany starych, niewłaściwych nawyków żywieniowych na nowe, zdrowsze. Odchudzanie zaczyna się na zwalczeniu autodestrukcji i pogodzeniu się z własnym ciałem. Chantel Hobbs podaje przykłady rezultatów swojej metody, dodatkowo w książce znajdziecie przykładowe jadłospisy i ćwiczenia, które pozwolą osiągnąć wymarzoną wagę.

www.fit.pl