Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych na PEI

Zjazd odbędzie się 18 marca 2017 podczas III już edycji Konferencji Fitness PEI
2017-03-18 00:00
Udostępnij
Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych na PEI

Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych - specjalny, certyfikowany blok dla trenerów personalnych, który ma za zadanie kształcić i ułatwiać sprzedaż treningów personalnych oraz pokazać jak utrzymać podopiecznych. 


Panel poprowadzi Katarzyna Figuła - Psycholog Biznesu, Profesjonalny Trener Biznesu, Trener Personalny i Mentor Trenerów Personalnych. Od 2009 r. związana z branżą fitness. W 2012 r. wybrana pracownikiem roku sieci Pure za wybitne osiągnięcia sprzedażowe. Od 2014 roku prowadzi indywidualnie Trenerów Personalnych w całej Polsce oraz w Europie z zakresu sprzedaży pt i pozyskiwania klientów. Stworzyła schemat 12 punktowej profesjonalnej konsultacji z klientem nad którym pracuje już od 4 lat. Współpracuje z klubami fitness i studiami treningu personalnego nauczając Trenerów, najwyższej jakości obsługi klienta oraz pomaga pokonać im bariery związane ze sprzedażą treningów.

Temat przewodni: Dlaczego najgorszą rzeczą jaką możesz robić w pracy Trenera jest motywowanie podopiecznych? Jak znaleźć klucz do sprzedaży treningów podczas konsultacji trenerskiej?

Swoją prelekcję również będzie miała Alex Ramos - Psycholog, coach kariery, trener rozwoju osobistego. Pracując nad trendami i potrzebami rynku fitness była pomysłodawcą stworzenia elastycznych i intuicyjnych narzędzi software'owych, pozwalających trenerom personalnym i fizjoterapeutom efektywnie działać w zakresie znaczącej poprawy efektywności biznesowej we wszystkich obszarach z jakimi spotykają się oni w swojej działalności.
Temat wystapienia: Jak dzięki najnowyszym technologiom trener może więcej zarabiać?

Obecność absolutnie obowiązkowa dla wszystkich trenerów personalnych oraz osób, które planują pracę w tym zawodzie.