Okazuje się, że żona nowo wybranego prezydenta zaczęła bardzo dbać o swoje zdrowie i wygląd. Przygotowania do pełnienia roli Pierwszej Damy zaczęła od aerobiku i odchudzania
fit.pl
2010-07-05 00:00
Udostępnij
Pierwsza Dama  chce być fit
Anna Komorowska, od czasu kiedy jej mąż zdecydował się kandydować na najważniejszy urząd w państwie, jest częstym gościem w fitness klubie.

Świeżo upieczona pani prezydentowa intensywnie trenuje kondycję i pracuje nad szczupleją figurą. Kilka razy w tygodniu ma zajęcia ruchowe na sali, dzięki którym szybko można redukować tkankę tłuszczową. Pani Anna nie korzysta z indywidualnych lekcji, ale ćwiczy w grupie z innymi paniami, którym marzy się ładnie wyrzeźbiona sylwetka.

Anna Komorowska nigdy się nie odchudzała, więc z prośbą o pomoc zgłosiła się do eksperta ds. żywienia pracującego w fitness klubie do, którego chodzi na aerobik. Teraz już wie co powinna jeść, żeby mieć siłę i energię, a waga nie rosła.
Po intensywnym wysiłku i konsultacjach u dietetyka Pani Anna może  zrelaksować się w  jacuzzi lub na masażu, z czego chętnie korzysta.

W Pałacu Prezydenckim jest siłownia i basen, więc Pierwsza Dama będzie mogła nadal wypracowywać formę, tyle że już  bez wychodzenia z domu.

www.fit.pl