Jeśli chcesz wyrzeźbić swoje ciało, a nie masz możliwości, by ćwiczyć siłowni, ta książka jest dla ciebie
fit.pl
2007-10-23 00:00
Udostępnij
Trening siłowy bez sprzętu
Jeśli chcesz wyrzeźbić swoje ciało, a nie masz możliwości by ćwiczyć w siłowni, ta książka jest dla ciebie. Pokazuje ona, jak poprawić swoją sprawność fizyczną bez użycia specjalistycznego sprzętu. W sam raz dla tych, którzy ćwiczą sami w domu lub uzupełniają trening poza siłownią.

Główna zasada prezentowanych w książce ćwiczeń polega przede wszystkim na wykorzystaniu masy ciała ćwiczącej osoby, dzięki czemu ponad 100 ćwiczeń, zawartych w książce, można stosować wszędzie. Trening został opracowany tak, by można było z niego skorzystać niezależnie od poziomu sprawności fizycznej. Są więc wskazówki i porady dla amatorów, ćwiczenia dla tych, którzy mają doświadczenie w ćwiczeniu z hantlami oraz maszynami siłowymi, zestawy treningowe dla tych, którym zależy na szybkim efekcie ćwiczeń oraz dla tych, którzy chcą po prostu od czasu do czasu poćwiczyć.

Ćwiczenia zawarte w książce pomogą urozmaicić i uzupełnić codzienny trening. Pomocne mogą okazać się porady odnośnie tego, jak najefektywniej wykonywać ćwiczenia. Dzięki temu można popracować nad gibkością, siłą i wytrzymałością mięśni oraz kondycją.

Metoda przedstawiona w książce (Proteo-System) jest wynikiem piętnastu lat poszukiwań i doświadczeń jej autora - Olivera Lafaya, w zakresie kształtowania muskulatury. Jak zapewnia autor, jego metoda pozwala na dużo szybsze i skuteczniejsze rzeźbienie muskulatury, niż stosowanie klasycznego treningu kulturystycznego. Proponowane ćwiczenia można realizować bez trudu, a na oczekiwane efekty i postępy nie trzeba długo czekać. Jego zaletą jest to, że nie są potrzebne do niego hantle, ławeczka i inne urządzenia. Treningi są krótkie i nie wymagają częstego stosowania. Warto spróbować.

www.fit.pl