Zintegrowany system trenowania mięśni z Miha bodytec

W trakcie treningu na siłowni i sali fitness najczęściej ćwiczymy określone partie mięśni. Część z nich pozostaje jednak w stanie spoczynku. Ćwicząc z kombinezonem miha bodytec, dzięki stymulującym impulsom pracują wszystkie grupy mięśni od stóp do głów!
fit.pl
2012-09-05 00:00
Udostępnij
Zintegrowany system trenowania mięśni z Miha bodytec
g miha-bodytec-trainingMiha bodytec to urządzenie treningowe pomocne w najskuteczniejszym kształtowaniu masy mięśniowej całego ciała z jednoczesnym spalaniem tłuszczu i wzmacnianiu kondycji dzięki dobroczynnym impulsom elektromagnetycznym.

System modułowy składa się z kombinezonu oraz odpowiednio rozmieszczonych elektrod, a także karty chipowej oraz urządzenia elektromagnetycznego emitującego impulsy i skorelowanego z kombinezonem za pomocą odpowiednich przewodów.

Jak działa?

Podczas dowolnego treningu w tym samym czasie stymulowane są wszystkie partie ciała dzięki wysyłanym impulsom z centralnego urządzenia. Kombinezon skonstruowany jest tak, by w obszarze całej powierzchni pobudzać każdy, istotny mięsień, pozwalający kształtować sprawne i zgrabne ciało. Kamizelka zawiera elektrody dla górnej i dolnej partii: brzucha, pleców i klatki piersiowej. Pas na biodra stymuluje mięśnie pośladków, tymczasem zadaniem opasek zakładanych na ramiona i nogi jest precyzyjne pobudzanie mięśni ud, łydek, bicepsów, tricepsów itd.

Co z wygodą?

Kombinezon jest wykonany z miękkich i przyjaznych dla ciała materiałów. Podczas treningu ćwiczący może swobodnie poruszać się, nie odczuwając dyskomfortu. Wraz z kombinezonem zintegrowana jest specjalna karta chipowa, pozwalająca na wybór indywidualnych celów treningowych, np. ustawiając stopień szybkości i intensywności impulsów.

Urządzenie pozwala zatem na wybór jednej bezpiecznej formy aktywności, podczas której bezpiecznie trenowane są inne mięśnie. Miha bodytec oszczędza zatem czas, ale także stawy i kręgosłup, który poprzez stymulujące impulsy wykorzystuje wszystkie mięśnie bez obciążania kręgów.

Liczne badania przeprowadzone przez lekarzy i fizjoterapeutów wskazują, że nie ma on negatywnego wpływu na układ sercowo-naczyniowy, zamiast tego przynosi korzyści, poprawiając jednocześnie ukrwienie oraz wydolność organizmu.

Jakie korzyści dla treningu i ćwiczącego daje to urządzenie?

W przeciwieństwie do konwencjonalnych wagi szkolenia jest bardzo niskie naprężenie stawów, które prowadzi do zapobiegania urazom:

• zwiększenie metabolizmu w wyniku utraty wagi ciała i tkanki tłuszczowej;
• zaostrzenie tkanki łącznej i redukcji cellulitu;
• poprawa krążenia i ukrwienia organów;
• zmniejszenie bólu pleców dla osób z problemami i chorobami kręgosłupa;
• wzrost siły i masy mięśniowej;
• poprawa ogólnej sprawności ruchowej;
• jest jedyną formą treningu, który zwiększa maksymalną wydajność poprzez poprawę prędkości ruchu;
• zastosowanie do wszystkich grup wiekowych i poziomów zaawansowania treningu fitness.

www.fit.pl