Krakowski Fitness Club Platinium zaprasza wszystkie przyszłe mamy na nowe zajęcia pozwalające na utrzymanie aktywności fizycznej w ciąży i przygotowanie do porodu
fit.pl
2010-07-20 00:00
Udostępnij
Aktywna przyszła mama z Klubem Platinium
Dobra forma fizyczna przyszłej mamy to łatwiejszy poród i zdrowie noworodka. Odpowiedni dobór ćwiczeń pozwala kobietom w ciąży cieszyć sie sprawnością fizyczną zarówno przed jak i po samym porodzie. Zmniejsza również dolegliwości kolejnych mięsięcy ciąży. Bycie aktywną fizycznie umożliwia utrzymanie sprawności fizycznej sprzed ciąży jak i przygotowuje do macierzyństwa.

Aktywne 9 miesięcy to autorski program ćwiczeń dla mam, które chcą przygotować się do porodu. Zajęcia prowadzone są przez autorkę programu A9M i instruktorkę, świeżo upieczoną mamę - Anię Szumny. Obejmują one elementy Pilates, Body Ball i Yogi, ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne. Dobór ćwiczeń przez profesjonalistów zapewnia bezpieczeństwo i komfort ćwiczących mam.

W prezencie od Klubu Platinium każda przyszła mama otrzymuje pierwszy trening gratis. Klub posiada również specjalną ofertę dla pań z dziećmi, które podczas treningu mogą zostawć swoje pociechy w specjalnie przygotowanym dla nich kąciku malucha.

www.fit.pl