15 maja ruszyła przedsprzedaż kart członkowskich do poznańskiej Fabryki Formy. To – zdaniem jej twórców – najbardziej nowoczesne Centrum Fitness w Polsce. Klub będzie się mieścił w budynku Kinepolis w holu na parterze
fit.pl
2009-05-15 00:00
Udostępnij
Rusza Fabryka Formy w Poznaniu
Poznań jest pierwszym miastem, w którym zagościła Fabryka Formy. Powierzchnia klubu wynosi 3 tysiące m2. Przestronne pomieszczenia zostały podzielone na specjalne strefy, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Klub wyróżnia się elegancką aranżacją wnętrz. Fabryka Formy ma być bowiem miejscem, gdzie siła spotyka się z subtelnością, centrum równowagi między potrzebami ciała i zmysłów. Klubem, w którym nie tylko nabierze się sprawności i upragnionych kształtów, ale również uzyska stan pełnego odprężenia. Celem Fabryki Formy jest przekazywanie wszystkim pozytywnej energii niezbędnej do dobrego życia, by nabrało ono właściwej jakości.  
Tak dobrze już nigdy nie będzie!
 
Wzorując się na doświadczeniach bardziej zaawansowanych rynków zachodnich, Fabryka Formy uruchomiła wyjątkowo atrakcyjną promocję polegającą na przedsprzedaży kart członkowskich. Dlatego ten, kto już teraz zdecyduje się na dbanie o swoją formę w nowym centrum, może wykupić członkowstwo nawet 30% taniej i zyskać dwa dodatkowe miesiące gratis. Szybkie działanie gwarantuje największą korzyść, bowiem zgodnie z nazwą promocji „chwytaj spadające procenty” rabaty z upływem czasu maleją. Dyrektor sprzedaży Marcin Łabędzki nie przewiduje już tak korzystnej cenowo oferty, więc warto skorzystać właśnie teraz.
 
Karta jak As w rękawie
 
Jeśli kartę do swojej najlepszej FORMY można wygrać i po prostu dostać w prezencie, to z całą pewnością należy z tego skorzystać. Taką możliwość daje konkurs Fabryki dostępny na stronie www.fabryka-formy.pl Wystarczy się zarejestrować i wypełnić krótką ankietę, by sprawdzić stan swojej aktualnej formy. Kadra Centrum Fitness podkreśla, że to dopiero początek niespodzianek, dlatego warto śledzić komunikaty na stronie klubu.
 
Marzenia nabierają FORMY
 
Centrum Fitness zrodziło się z pasji i wiary, w to że ruch jest panaceum na wszystko. Obojętnie czy człowiek jest smutny, przemęczony, przepracowany, czy zmęczony latami swojego życia, w Fabryce nabierze nowej formy. Dlatego Fabryka Formy jest dla wszystkich bez wyjątku, niezależnie od płci, wieku, czy zaawansowania marzeń na temat sprawności, kształtu sylwetki i rzeźby mięśni. Wysoko wyspecjalizowana oraz wyszkolona kadra, przygotowana jest do tego, by każdemu pomóc uzyskać założony cel. Centrum Fitness jest bowiem również centrum edukacji, gdzie każdy może uzyskać indywidualną poradę dotyczącą poprawy zdrowia.

[-------]
 
Najlepiej z najlepszymi
 
– Fabryka Formy stawia na najwyższe standardy, od personelu poprzez systemy informatyczne do wyposażenia klubu – zapewnia Prezes Ireneusz Sęk. W całym Centrum będzie wykorzystany sprzęt marki STAR TRAC®- wiodącego amerykańskiego producenta maszyn fitness. Kilka dni temu linia do treningu siłowego HumanSport™ należąca do STAR TRAC® została nagrodzona złotym medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich Fit Expo 2009. To już drugi (pierwszy zdobył NXT Spinner®) i zapewne nie ostatni złoty medal, bowiem sprzęt zachwyca ergonomią, łatwością w obsłudze, dobrym rozumieniem potrzeb trenujących oraz niezwykłym designem.
 
Fabryka Formy wyznaczyła również rozbudowaną i przestronną salę Spinning®, w której pasjonaci tego typu zajęć będą mogli ćwiczyć na rowerach stacjonarnych pod okiem najlepszych trenerów prowadzących. Natomiast w specjalnej strefie Combat został wykorzystany sprzęt marki Reebok, który umożliwia indywidualne i grupowe treningi sztuk walki, takich jak np. king boxing.
 
Cały klub będzie funkcjonował w oparciu o system zarządzający eFitness opracowany przez firmę E- surf, który również zdobył złoty medal na tegorocznych targach fitness w Poznaniu. Dzięki niemu każdy członek klubu będzie mógł np. łatwo śledzić swoje osiągnięcia i postępy w zdobywaniu najlepszej dla siebie formy.
     

www.fit.pl