fit.pl mobile logo

Trening, dieta, suplementacja - współpracuj z profesjonalistami!

Wygląd zewnętrzny jest niezwykle ważny – często na podstawie pierwszego wrażenia podejmujemy przecież decyzje dotyczące nowo spotkanych osób. Mogą wzbudzać naszą sympatię, albo wprost przeciwnie. Każdy chce być możliwie najatrakcyjniejszy, ponieważ pomaga to nie tylko w kwestiach prywatnych, ale i często zawodowych. A wiadomo, że u mężczyzn nic nie wygląda tak atrakcyjnie jak dobrze wyrzeźbiona sylwetka!

Dlatego też jeśli od dłuższego czasu bezskutecznie starasz się schudnąć, albo mimo ćwiczeń nie widzisz zadowalających efektów w przyroście masy mięśniowej, najlepiej zgłoś się do profesjonalistów! Bez odpowiedniej wiedzy trudno tak wszystko opracować, by nie zaszkodzić zdrowiu, a mimo wszystko osiągnąć swoje cele – dlatego specjaliści z Fabryki Siły służą poradą i pomocą. Wiemy wszystko o dietach, planach treningowych i skutecznej suplementacji – i opracujemy dla Ciebie solidny plan żywieniowy oraz/lub treningowy, byś wreszcie mógł świetnie wyglądać!

fs-5Im się udało – Tobie też się uda!

Tym, co wyróżnia propozycję Fabryki Siły, jest zwrócenie szczególnej uwagi na odpowiedni dobór treningu i diety do każdego przypadku. Nie wszyscy posiadają te same potrzeby. Nie wszyscy mają takie same problemy fizyczne czy pokarmowe, upodobania kulinarne, czas na trening i tak dalej. W związku z tym zalecanie tej samej diety czy sposobu trenowania wszystkim jest nierozsądne – firmy, które tak robią, popełniają duży błąd!


Fabryka Siły przed opracowaniem diety i treningu dla Ciebie przeprowadzi dokładny wywiad, który pozwoli uwzględnić w planie wszystkie najistotniejsze szczegóły. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, wejdź na tę stronę: http://www.fabrykasily.pl/plany_treningowe. Znajdziesz tam wszystkie możliwości współpracy – możesz się bowiem zdecydować na wykupienie samej diety, samego treningu bądź też wersji łączonej, przy czym (co oczywiste) to ostatnie rozwiązanie jest najbardziej wszystkim polecane. Dopiero połączenie idealnie opracowanej diety z dobranym do celów i możliwości treningiem może naprawdę pozwolić na uzyskanie pożądanych rezultatów. W ofercie jest możliwość wykupienia abonamentu na 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub 12 miesięcy. Po podjęciu decyzji i płatności za wybrany pakiet, klient uzyskuje dostęp do swojego konta. Tam czeka już na niego szczegółowa ankieta, na podstawie której specjaliści mogą opracować szczegółowy plan postępowania!


Czego będzie dotyczyć ankieta? Znajdziesz tam między innymi pytania związane z:
- Twoimi nawykami żywieniowymi;
- godzinami, w jakich możesz spożywać posiłki;
- preferencjami kulinarnymi;
- ewentualnymi alergiami, na jakie cierpisz;
- kwotą, jaką możesz przeznaczyć na zakup produktów żywieniowych;
- wolnym czasem na treningi;
- trybem życia, jaki prowadzisz;
- Twoją aktualną formą;
- kontuzjami, jakie przeszedłeś;
- sprzętem treningowym, do jakiego masz dostęp;
- suplementacją, jaką stosowałeś/stosujesz/chcesz stosować.


W ankiecie znajdują się też pytania dotyczące Twoich możliwości (fizycznych, metabolicznych, czasowych). Do ankiety możesz (i powinieneś) dołączyć zdjęcie swojej sylwetki, co ułatwi specjalistom ocenę Twojego ciała i pozwoli na jeszcze lepsze dostosowanie planu treningów i diety do Twoich potrzeb. Na końcu następuje sprecyzowanie celów – i pamiętaj, że Twoje cele są też naszymi celami! Wszyscy specjaliści z Fabryki Siły pragną, by ich klienci osiągnęli zamierzone efekty – świadczy to bowiem również o skuteczności ich metod oraz fachowej opiece. Przyjrzyj się lepiej historiom ludzi, którzy już z nami współpracowali i dzięki nam zmienili swoje życie. Oktawiusz schudł w 2 lata 25 kilogramów! Kamil schudł 6 kilogramów w 3 miesiące. A Ty? Jaki chciałbyś osiągnąć wynik?Szczegółowa analiza Twoich potrzeb i możliwości!

Fabryka Siły współpracuje z wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach. Kadra jest bardzo rozbudowana – od dietetyków sportowych, przez dietetyków klinicznych, fizjoterapeutów, trenerów personalnych, trenerów od przygotowania motorycznego, aż po specjalistów z różnych dziedzin, z którymi konsultujemy swoje decyzje, żeby zapewnić klientom nie tylko pożądane efekty, ale przede wszystkim zadbać o ich zdrowie! Wszyscy specjaliści konsultują się ze sobą na szeroką skalę, więc rezultat ich działań – dokładny plan dietetyczny i treningowy – uwzględnia każdy ważny aspekt i jest naprawdę bezpieczny.


Przy opracowywaniu planu bierze się pod uwagę informacje podane przez klientów – a zatem musisz być szczery, odpowiadając na nasze pytania. Dzięki temu ogląd sytuacji nie będzie zaburzony. Analiza uwzględnia możliwości fizyczne, kondycyjne, czasowe, żywieniowe, sprzętowe, a nawet finansowe. Po jej przeprowadzeniu, w specjalnym panelu użytkownika pojawi się dokładny plan treningowy oraz plan dietetyczny. W tym pierwszym znajdziesz wytyczne dotyczące ćwiczeń – co robić, jak często ćwiczyć, ile robić powtórzeń i tak dalej. W planie dietetycznym znajdują się zaś informacje o tym, jakie produkty kiedy jeść, jak przyszykować posiłek i co kupić na następny. W panelu jest też miejsce na pomiary – byś mógł naocznie stwierdzić, że Twoje postępowanie przekłada się na solidne rezultaty. Zawsze też możesz skontaktować się z ekspertem, by zadać mu jakieś pytanie, dowiedzieć się czegoś, poradzić. Fabryka Siły prowadzi stały nadzór nad swoimi klientami – dzięki temu jesteśmy tak skuteczni!

Odżywiaj się zgodnie z planem!

Na pewno wiele razy słyszałeś, że jesteś tym, co jesz. To prawda – przecież nasze ciała potrzebują jedzenia do przetrwania, a wszystkie składniki odżywcze rozchodzą się po całym organizmie, wspierając go w pracy, albo też przeszkadzając w prawidłowym funkcjonowaniu. Dieta w Fabryce Siły została opracowana w taki sposób, by zdrowie nie tylko nie ucierpiało w czasie jej trwania, ale wręcz się polepszyło. To, jakie składniki znajdą się w Twoim menu, zależy w dużej mierze od celów, jakie sobie postawiłeś. Uwzględniamy, czy ktoś chce schudnąć, czy przybrać na masie mięśniowej, wyrzeźbić sylwetkę, a może po prostu zrzucić tkankę tłuszczową i tak dalej.Dieta, jaką opracowują nasi eksperci, ma wiele zalet! Między innymi:
- jest elastyczna, to znaczy, że jeśli jakiś produkt Ci nie odpowiada, albo jakieś danie niekoniecznie smakuje, możesz z powodzeniem wymienić je na inne;
- jest mobilna, to znaczy, że otrzymujesz dostęp do panelu na każdym urządzeniu mobilnym i możesz mieć ją zawsze pod ręką (albo wydrukować, zapisać na twardym dysku itd.);
- jest dostosowana do Twoich wymagań, również tych dotyczących stopnia trudności przygotowania posiłków, czasu ich szykowania, jedzenia itp.;
- otrzymujesz dokładny spis wszystkich produktów, które należy kupić, a także ich gramatury, dzięki czemu nie kupujesz na zapas, nie przepłacasz i jedzenie się nie psuje;
- może dotyczyć nie tylko jednej osoby, ale też pary (nasi eksperci opracowują również diety partnerskie, przy czym przed zrobieniem tego analizują każdą z osób osobno, żeby dostosować menu do potrzeb i celów każdej z nich).

fs-4Trenuj i ciesz się efektami!

Nie tylko dieta jest ważna. Jeśli chcesz schudnąć, albo zbudować większą tkankę mięśniową, samo zdrowe odżywianie nie wystarczy. Potrzebne są jeszcze ćwiczenia fizyczne, które – wykonywane regularnie – pozwolą Ci już wkrótce obserwować pierwsze efekty, a później cieszyć się z osiągnięcia wszystkich swoich zamierzeń. By polepszyć kondycję, zwiększyć wydolność, siłę, wyrzeźbić sylwetkę i podnieść swoją pewność siebie, należy trenować zgodnie z zaleceniami opracowanymi przez naszych trenerów. Jest to prostsze niż kiedykolwiek dzięki dokładnej rozpisce dostępnej – podobnie jak dieta – na wszystkich urządzeniach mobilnych.


Plan treningowy podpowiada, ile razy w tygodniu ćwiczyć, jakie ćwiczenia wykonywać, w jakiej kolejności, ile razy je powtarzać, jaką przerwę między nimi robić, a także w jaki sposób je wykonywać. Właściwa technika to podstawa, ponieważ tylko wówczas minimalizujemy ryzyko urazów i rzeczywiście kształtujemy sylwetkę w poprawny sposób.

fs-3Warto pamiętać, że wszystkie ćwiczenia są dostosowane do konkretnej osoby. Uwzględniają oczekiwania i zalecenia. Z żadnym ćwiczeniem nie powinno być problemów – tym bardziej że wszystkie opatrzone są zdjęciami instruktażowymi. Jeśli jednak przydarzy się, że z jakiegoś powodu ktoś nie chce lub nie może któregoś wykonywać, zawsze istnieje szansa zmodyfikowania ćwiczeń. Kontakt z trenerem jest stały – obserwuje on wyniki, zdobywa informacje o postępach i czuwa nad całym treningiem. Można się do niego zgłosić w razie jakichkolwiek kłopotów czy pytań. To od każdego klienta zależy, gdzie będzie ćwiczył i na czym – istotne jest tylko wcześniejsze poinformowanie, do jakich sprzętów posiada się dostęp. Jeśli nie możesz chodzić na siłownię, a w domu masz tylko matę i ciężarki, nie ma problemu. Są sposoby, by i z takiej podstawy wycisnąć maksimum!

Suplementacja – dla lepszych efektów!

Prócz diety oraz ćwiczeń, możesz chcieć wspomagać się także suplementami diety. Dzięki nim można uzyskać efekty o wiele szybciej, pomóc sobie w osiąganiu pożądanych rezultatów. Oczywiście, wszystko zależy od tego, jakie suplementy się stosuje. Jeśli więc nie masz w tym doświadczenia, albo wolisz, żeby wybrał je dla Ciebie profesjonalista, dobrze trafiłeś! Specjaliści z Fabryki Siły nie tylko przygotują dokładny plan, co i kiedy najlepiej stosować, ale też dostosują go do Twoich potrzeb i wymagań Twojego organizmu, kiedy już coś zażywasz. Możesz nadal przyjmować te same suplementy diety, jeśli tylko chcesz! Nauczysz się jednak wykorzystywać ich moc najlepiej jak to możliwe! Uwzględnimy także budżet, jaki możesz miesięcznie przeznaczyć na suplementy!


Co istotne, plan suplementacji do każdego zamówienia dołączamy zupełnie GRATIS! Nasi podopieczni osiągają sukcesy, kadra jest dobrze przystosowana do swojej pracy, a rozwiązania skuteczne. Możesz już wkrótce się o tym przekonać, jeśli już dziś zdecydujesz się na współpracę z Fabryką Siły! Jedynie na tym zyskasz – Ty, Twoje ciało oraz Twoja pewność siebie!PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Dawid

Chcesz szybko schudnąć i mieć wysportowaną sylwetkę? Skorzystaj z profesjonalnego trenera i dietetyka na www.igortreneronline.pl Indywidualnie dobrana dieta, fachowa suplementacja, innowacyjny trening. Kompleksowe podejście da Ci super rezultaty. Mega przemiany ludzi, zobacz sam/a na stronie. Polecam warto.

Zgłoś nadużycie-
Kasia Iberszer

GORĄCO polecam Mgr Igora Mieńkowskiego. Całe życie miałam problemy z nadwagą, głównie spowodowane genetycznymi uwarunkowaniami, ale też i moim stylem życia, nigdy nie zdecydowałam się z tym walczyć, aż zobaczyłam promocję tego trenera i słyszałam o nim opinie. Jak każdy na początku raczej nie pałałam do tego pomysłu zbyt dużym optymizmem, bo wielokrotnie podejmowałam już próby różnych diet i zawsze rezygnowałam. Tym razem jednak motywacja, wsparcie i plan treningowy otrzymany od trenera Igora zdziałały cuda. Już po 3 miesiącach widzę ogromną zmianę w moim wyglądzie, mimo że jest przede mną jeszcze droga do wymarzonej sylwetki, to już nie wstydzę się wyjść na ulicę w sukience. Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na współpracę z tym trenerem i gdybym musiała zrobiłabym to jeszcze raz, ponieważ marzyłam o zachodzących zmianach już bardzo długo. Bardzo polecam każdemu współpracę z tym trenerem, ponieważ do każdego podchodzi on indywidualnie i z profesjonalizmem. Adres jego strony to www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-
Kasia Iberszer

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
karolinaa12649126

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! https://zapodaj.net/6fd69c069549c.png.html

Zgłoś nadużycie-
sebaczyta

tu znajdziesz 7 kroków do idealnej sylwetki - kształtowanie i spalanie. www.battlerope.pl

Zgłoś nadużycie-
jek.kolienc

Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
krzysiek12345

DOBRY TRENER TO PODSTAWA : ) ZAPRASZAM SERDECZNIE NA STRONĘ NAJLEPSZEGO TRENERA W POLSCE: www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-
lena.g1224

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na www.igortreneronline.pl I zapoznaj się z ofertą ?Najskuteczniejszego Trenera w Internecie?, który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Uwaga promocja 50% na wszystkie pakiety trwa tylko do jutra !

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl