Ruszyły zapisy na Psychologiczny Uniwersytet Trzeciego Wieku

Warsztaty psychologiczne i komputerowe, nauka języka angielskiego, fotografowanie i obróbka zdjęć, a także cykl poświęcony walce ze stresem to elementy programu letniej edycji Psychologicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku SWPS w Sopocie. Rekrutacja trwa do 6 marca 2012 r.  
fit.pl
2012-02-10 00:00
Udostępnij
Ruszyły zapisy na Psychologiczny Uniwersytet Trzeciego Wieku
Program zajęć w semestrze letnim rozszerzono o nowe warsztaty m.in. z zakresu umiejętności psychologicznych przydatnych w życiu codziennym, psychologii zdrowia i fotografii z grafiką. Kolejną nowością jest cykl spotkań poświęcony sposobom zarządzania stresem i technikom relaksacji. Nie zabraknie też okazji do rozruszania kości podczas zajęć ruchowych dla trójmiejskich seniorów.

Zajęcia i wykłady prowadzą wykładowcy i studenci SWPS, specjaliści z dziedziny psychologii oraz praktycy. Wszystkie spotkania odbywają się w siedzibie szkoły przy ul. Polnej 16/20 w Sopocie. Opłata rekrutacyjna dla nowych członków wynosi 30 zł, a wpisowe 50 zł (w tym udział w wykładach). Szczegółowe informacje i zapisy: Joanna Walczak, tel. 58 721 46 94 lub 58 721 46 66, utw.sopot@swps.edu.pl oraz www.swps.pl (zakładka Sopot, Uniwersytet Trzeciego Wieku).

www.senior.fit.pl