Seniorzy z Radomia rozmawiali o zdrowiu i urodzie

26 października odbył się kolejny wykład na radomskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Tym razem seniorzy mogli usłyszeć ciekawostki na temat naturalnych produktów, przygotowywanych na bazie soli z Morza Martwego
fit.pl
2011-10-27 00:00
Udostępnij
Seniorzy z Radomia rozmawiali o zdrowiu i urodzie
Wykład poprowadziły Panie Regina Pałczyńska i Helena Piwowarczyk, złoty dyrektor firmy Dr Nona.

- Kiedy już dorobiliśmy się domów, samochodów, nasze dzieci wyfrunęły z gniazda, czas zając się sobą – rozpoczęła wykład Pani Regina Pałczyńska – Warto wówczas zadbać o nasze zdrowie, które jest przecież najważniejsze.

seniorzy3

Głównym tematem środowego wykładu było zagadnienie profilaktyki zdrowia, o której nikt nie powinien zapominać. Wykład oparty był na zdrowotnych właściwościach produktów wyprodukowanych na bazie soli z Morza Martwego.

Cudowne działanie soli Morza Martwego znane jest już ze starożytnych czasów. Obecnie tę życiodajną siłę Morza Martwego proponuje wykorzystać do codziennego stosowania w naszych domach firma Dr Nona.

Polecane produkty mają wszechstronne działanie na nasz organizm. Stymulują i regenerują układy - nerwowy, kostno-mięśniowy, przemiany materii. Wzmacniają system odpornościowy naszego organizmu. Dzięki solom z Morza Martwego możemy we własnej wannie poczuć jego życiodajną siłą i uspokoić układ nerwowy, usunąć przemęczenie fizyczne i psychiczne, wzmocnić siły życiowe oraz złagodzić ból pochodzenia kostno-mięśniowego.

seniorzy2

- Produkty mają atest WHO, czyli nie jest to znachorstwo. Produkty są najwyższej jakości – przekonywała podczas wykładu Pani Regina.

seniorzy7

Obie Panie, prowadzące wykład zgodnie podkreślały, że najważniejsze jest oczyszczenie organizmu, którego zanieczyszczenie prowadzi do wielu bardzo poważnych chorób. Produkty firmy zawierają archebakterie, które w przyrodzie znajdują się w słonym i płynnym środowisku spokrewnionym z krwią i osoczem naszego organizmu, trafiając przez skórę w głąb do krwiobiegu zaczynają produkować energię, która jest zbliżona do energii naszych komórek i nadaje im dodatni ładunek energetyczny. Archebakterie odżywiają jedynie zdrowe komórki, co ma bardzo ważne znaczenie dla naszego organizmu. Produkty firmy odbudowują system immunologiczny.

seniorzy4

W drugiej części wykładu seniorzy obejrzeli filmik o Morzu Martwym i jego właściwościach.

Wykład przypadł do gustu wszystkim zgromadzonym. Wszyscy zgodnie podkreślali, że tematyka zdrowia jest im najbliższa i najbardziej ich interesuje. Bardzo chętnie więc wzięli udział w wykładzie. Kilka osób było zainteresowanych prezentowanymi produktami, jak mówili „Trzeba spróbować i przekonać się na własnej skórze jak to działa. Może nam pomoże”?

www.senior.fit.pl