Aqua fitness - kosmetyki w walce z chlorem

 Zimą pływalnia to doskonała okazja na relaks i odprężenie, ale również na aktywność fizyczną, która niezwykle korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Warto więc, jak najczęściej z niej korzystać.
fit.pl
2014-12-12 00:00
Udostępnij
Aqua fitness - kosmetyki w walce z chlorem
 W ostatnim czasie stale rosnącym zainteresowaniem cieszą się zorganizowane zajęcia w wodzie – aqua fitness. Jest to bezpieczna forma aktywności, którą może uprawiać każdy, niezależnie od wieku, kondycji czy umiejętności pływackich. Ze względu na wiele zalet dla zdrowia, aqua fitness cieszy się ogromnym uznaniem i to nie tylko wśród pań, ale coraz częściej także i panów.

Dla wielu z nas przeszkodą staje się jednak chlor, który wciąż jest najskuteczniejszym środkiem odkażającym wodę, stosowanym we wszystkich basenach. Pozostawia on na skórze szkodliwą warstwę, której nie zmyje zwykłe mydło czy żel pod prysznic. Słomkowe, zielonkawe włosy i wysuszona skóra to najlżejsze ze skutków działania związków tego pierwiastka. Są jeszcze podrażnienia, wysypki i zapalenia skóry.

Na szczęście jest sposób na ochronę przed szkodliwymi środkami chemicznymi zawartymi w wodzie basenowej. Po latach poszukiwań w laboratoriach na całym świecie stworzono kosmetyki basenowe, które nie tylko maskują zapach chloru, ale przede wszystkim chronią skórę i włosy przed jego szkodliwym działaniem, które trwać może aż do ośmiu godzin.
Seria kosmetyków Triswim, dzięki bogatej zawartości naturalnych, specjalnie skomponowanych składników oraz obecności prowitamin, zabezpiecza skórę przed wysuszeniem, także w czasie kolejnej kąpieli w basenie.

konkurs-triswim-v2%20(1)

Triswim do włosów - Shampoo i Conditioner, czyli szampon i odżywka – to nowa era i przełom w kosmetyce włosów u osób korzystających z basenów. Świetnie chronią przed działaniem chloru nawet najwrażliwsze włosy. Triswim to prawdziwe odkrycie, które zregeneruje i wzmocni włosy, przywracając im piękny i zdrowy wygląd.

Z kolei Triswim Body Wash to żel pod prysznic, który nie tylko zmywa z ciała warstwę chloru, ale także neutralizuje przykry zapach, który po użyciu zwykłych kosmetyków jest wciąż wyczuwalny. Zapobiega także szkodliwemu wpływowi chloru na skórę. Jego działanie uzupełnia Triswim Lotion, balsam na skórę o kojącym działaniu, który jest tak delikatny, że mogą go stosować nawet alergicy. Skutecznie łagodzi swędzenie skóry po basenie, a nawet pojawiające się wysypki.

Triswim to dar nie tylko zdrowej skóry, ale i zdrowego stylu życia. Świadomość, że możemy przyjść na kolejne zajęcia aqua fitness nie martwiąc się o kondycję naszej skóry i włosów, przywraca radość życia, zdrowie i piękną sylwetkę! A chyba nie ma nic lepszego.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/triswimeu?ref=hl

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Na uczestników czeka nagroda w postaci zestawu kosmetyków Triswim – Szampon do włosów, odżywka do włosów, żel do ciała oraz Balsam do ciała 4x266 ml


Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na poniżej zadane 3 pytania konkursowe:
A) Chlor! Szkodliwy środek o nieprzyjemnym zapachu. Napisz nam czym może skutkować niedokładne zmycie go po kąpieli
B) w którym roku została założona firma SBR Sports - producent marki Triswim.
C) Kto był założycielem SBR Sports

 Więcej informacji znajdziesz tutaj!