EMSO. luksusowa sieć franczyzowa studiów treningu personalnego zadebiutuje na FIBO

EMSO. to pierwsza na świecie luksusowa sieć franczyzowa studiów treningu personalnego i EMS, która cechuje się unikalnym, innowacyjnym i holistycznym podejściem do zdrowia i aktywności swoich klientów. W tym roku pierwszy raz zaprezentuję się podczas targów FIBO.
Ilona WIlk
2024-04-05 17:17
Udostępnij
EMSO. luksusowa sieć franczyzowa studiów treningu personalnego zadebiutuje na FIBO

Powstała na bazie doświadczeń i fascynacji zdrowym stylem życia, sieć oferuje swoim partnerom duże możliwości rozwoju i niespotykane w żadnej innej franczyzie, wsparcie.

Naszą sieć po raz pierwszy zaprezentujemy na renomowanych targach FIBO, najważniejszym wydarzeniu branży fitness, wellness i zdrowia. FIBO poświęcone jest promowaniu silnego i zdrowego społeczeństwa, co czyni je doskonałą platformą do prezentacji rewolucyjnego podejścia EMSO. do aktywności i zdrowia.

Jako wydarzenie globalne FIBO przyciąga liderów branży, przedsiębiorców, operatorów studiów, trenerów, sportowców i miłośników fitnessu z całego świata. Ta dynamiczna społeczność spotyka się, aby eksplorować najnowsze innowacje, trendy i inwestycje kształtujące przyszłość aktywnego stylu życia.

Na naszym stoisku zaprezentujemy wizję studia, które łączy w sobie trening z dbaniem o zdrowie i dobre samopoczucie, przedstawimy również możliwości biznesowe jakie oferujemy naszym franczyzobiorcom.

Dołącz do nas na FIBO, aby odkryć, jak EMSO. rewolucjonizuje świat fitnessu i wellness poprzez budowę jedynej tak ekskluzywnej i jednocześnie innowacyjnej sieci franczyzowej. Nie przegap tej ekscytującej okazji, aby być częścią rewolucji!