Wielkie emocje i prawdziwe stracie najlepszych par XII edycji – tak przeżyliśmy 10. odcinek Tańca z Gwiazdami. Już tylko 4 pary pozostały w rywalizacji o wielki finał. W ostatnim odcinku po niestrudzonych walkach na parkiecie program opuścił Andrzej Gołota  
fit.pl
2010-11-08 00:00
Udostępnij
Andrzej Gołota opuścił program
a golotaTym razem Gościem i gwiazdą wieczoru okazał się sam juror Zbigniew Wodecki, który w towarzystwie tańczącej grupy Volt wykonał piosenkę z repertuaru Małgorzaty Ostrowskiej.

W tym odcinku pary zatańczyły po dwa tańce oceniane przez sędziów.

Kolejno zatańczyli:

Monika Pyrek i Rober Rowiński (para nr 6). Pierwszy taniec – salsa „Demasiado Carazon”oraz  drugi quickstep, "We No Speak Americano".

Następnie Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki (para nr 9) - walc angielski, "Amazing Grace" oraz – rumba, "Love’s Divine".

Paweł Staliński w parze z Anną Głogowską (para nr 3) (w zastępstwie za Izabelę Janachowską, która ze względu na kontuzję nie mogła wystąpić). Para zaprezentowąła jive, "We Didn’t Start The Fire" oraz jako drugi taniec: tango "Parachute" .

Swoje tańce zaprezentowali także: Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno (para nr 1) – cha-cha, "Sweet Like Cola" oraz walc angielski, "Georgia On My Mind" .

Edyta Górniak i Jan Kliment (para nr 14) - foxtrot, "Manhattan" oraz salsa do piosenki "La Luz Del Ritmo".

W końcowej klasyfikacji najmniej punktów od widzów i sędziów otrzymała para nr 1- Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno, to oni zatańczyli dla nas po raz ostatni.

www.fit.pl