Znamy sekret perfekcyjnego wyglądu artystki - zdrowy styl życia! Gwiazda przede wszystkim stawia na rozsądne odżywianie i sport, a nie skalpel czy kosztowne zabiegi na farmach piękności
fit.pl
2011-06-29 00:00
Udostępnij
Beata Kozidrak zachwyca fanów figurą
Fani, pojawiający się na koncertach Bajmu, mogą podziwiać nie tylko głos wokalistki zespołu, ale także jej figurę. Gwiazda, która od ponad 30 lat jest na scenie, ma zgrabne i szczupłe nogi, niczym młoda dziewczyna. Co robi żeby wyglądać lepiej od  swoich dużo młodszym koleżanek po fachu?

Zdjęcia Beaty Kozidrak,  które obiegły media na początku tygodnia po koncercie Sabat Czarownic w Kielcach, zachwyciły nie tylko fanów Bajmu. Wokalistka zwłaszcza ku uciesze męskiej części publiczności zaprezentowała smukłą sylwetkę i zgrabne nogi, które wreszcie odsłoniła i pokazała światu. Kto był na koncercie mógł się przekonać na własne oczy, że gwiazda ma idealną figurę, której mogą zazdrościć jej 20-latki!

Kozidrak nie stosuje żadnej diety. Po prostu przestrzega zasad zdrowego ożywiania. Zawsze je pożywne śniadanie, nie objada się na noc, między posiłkami sięga po zdrowe przekąski. Podstawą jej codziennego menu są warzywa, chude mięso i ryby. Gdy ma ochotę na coś słodkiego sięga po gorzką czekoladę. Zamiast soków czy napojów gazowanych pije wodę itp. Sporadycznie jada chleb, makaron i ziemniaki. Woli kaszę i ryż.

Artystka bardzo dba o formę. Chętnie wsiada na rower, codziennie się gimnastykuje i pływa. Żałuje, że nie może mieć w domu basenu, na którym mogłaby bez ograniczeń spalać kalorie i pracować nad kondycją, która przydaje się na koncertach. Na scenie liczy się nie tylko śpiew. Publiczność oczekuje zabawy, a wokalista ma tryskać energią, żeby ją rozruszać.

Gwiazda rok temu została babcią. Wnuczek jest bardzo żywym dzieckiem, teraz uczy się chodzić i tylko pani Beata ma siłę, żeby za nim nadążyć. Bez dwóch zdań - Beata  Kozidrak zasługuje na miano fit babci.

www.fit.pl