Biega, pływa, jeździ na rowerze, gimnastykuje się, chodzi na aerobik...aktorka postawiła na uprawianie sportów, żeby wrócić do prawidłowej wagi i jej plan się powiódł. Po nadwadze nie ma śladu, zdrowie dopisuje, efektu jo jo brak, a kondycja godna pozazdroszczenia
fit.pl
2011-09-07 00:00
Udostępnij
Ewa Kasprzyk ćwiczy i chudnie
Od kilku miesięcy aktorka jest trudno uchwytna, a spotkanie się z nią na kawie graniczy z cudem. Co tak ją pochłonęło, że nie ma czasu odbierać nawet telefonów?

Aktorka każdą wolną chwilę poświęca na aktywność fizyczną. Gwiazda uważa, że najlepszym sposobem na smukłą sylwetkę jest ruch. Dzięki niemu schudła 17 kilogramów. Nie ma dnia, żeby nie ćwiczyła. W sumie dziennie zajmuje jej to ponad 3 godziny.

Przed porannym prysznicem 20 minut poświęca na gimnastykę. Potem wychodzi pobiegać lub korzysta z roweru stacjonarnego, gdy na dworze jest brzydka pogoda. Kasprzyk prosto po pracy chodzi na basen i do klubu fitness na aerobik. Czasem wstępuje na siłownię, ale korzysta tylko z bieżni.

Ewa podjęła też współpracę z profesjonalnym dietetykiem, który nie tylko ustalił jej prawidłową dietę, ale także przekazał jej fachową wiedzę z zakresu odżywiania. Dzięki temu aktorka ma większą świadomość tego co może jeść, a czego ma unikać.

Kasprzyk już wcześniej znała wiele zasad prawidłowego odżywiania, ale nie była dość dobrze poinformowana o ich szczegółach i może dlatego mimo stosowania, nie chudła.

www.fit.pl