W Tańcu z Gwiazdami coraz więcej emocji i coraz bliżej do finału. W zmaganiach o Kryształową Kulę pozostało już tylko 6 par. W niedzielnym, 8. odcinku widzowie zadecydowali, że to Dorota Zawadzka opuści program  
fit.pl
2010-10-25 00:00
Udostępnij
Superniania pożegnała się z programem
dorota1Muzycznym tematem przewodnim odcinka 8. były miłosne spotkania oraz przeboje z romantycznych filmów o miłości. Program rozpoczął niezawodnie rozgrzewający zespół VOLT pod opieką artystyczną Augustina Egguroli.

Pierwszą parą, która wkroczyła na parkiet był Paweł Staliński i Izabella Janachowska - para zatańczyła walca angielskiego do piosenki z filmu “Bodyguard”.

Następnie kolejno na parkiecie pojawili się:

Para nr 6 - Monika Pyrek i Robert Rowiński, którzy zatańczyli rumbę, "Where Do I Begin Love Story" .

Para nr 10 – Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski – zatańczyli walca wiedeńskiego do piosenki "When A Man Loves A Woman" z filmu “Kiedy mężczyzna kocha kobietę”.

Para nr 1 – Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno zaprezentowali rumbę do piosenki  "When You Say Nothing At All" z filmu ”Nothing Hill”.

Para nr 14 - Edyta Górniak i Jan Kliment – zatańczyli walca angielskiego do piosenki "In The Arms Of An Angel" z filmu ”Miasto aniołów”

Para nr 12 - Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki – zatańczyli cha – chę do piosenki “Pretty Woman”.

Ostatnią parą wieczoru byli: Maria Niklińska i Tomasz Barański, którzy zatańczyli tango do piosenki “Upiór w operze”.

Na koniec zmagań tanecznych gośćmi specjalnymi odcinka byli: mistrzowie świata w tańcach latynoamerykańskich Joanna Leunis i Michał Malitkowski, był to ich pierwszy występ w programie.

Po zsumowaniu wyników końcowych z rywalizacji odpadła para nr 10 - Dorota i Cezary. Ich taniec otrzymał najmniejszą ilość punktów od widzów, a zetem tej pary już nie zobaczymy w kolejnych odcinkach.

www.fit.pl