Salsa aerobic to połączenie dynamicznych ruchów aerobowych z seksowną i uwodzicielską salsą, rumbą, mambo, sambą oraz elementami afro
fit.pl
2010-06-11 00:00
Udostępnij
Salsa Aerobik
Zajęcia te przeznaczone są specjalnie dla tych, którzy kochają gorące rytmy ale nie mogą się obejść bez ćwiczeń aerobowych.

Każdy trening tradycyjnie rozpoczyna się rozgrzewką (od 5 do 10 minut). Zasadnicza część zajęć to 30-40 minut tańca prowadzonego przez instruktora, który dba o utrzymanie właściwego tempa. Ostatnie 10 minut poświęcone jest wyciszeniu i rozciąganiu mięśni (elementy stretchingu).Oczywiście, na zajęciach przyswoisz sobie tylko podstawowy krok salsy, nie poznasz więc skomplikowanych obrotów i przejść, ale i tak będziesz zadowolona!

Pomysł na połączenie aerobiku z salsą wziął się... z życia! Wielokrotnie powtarzające się ćwiczenia sprawiają, że szybko się nudzimy, nie mamy więcej motywacji i nie wkładamy w trening serca. Dlatego też połączono elementy ćwiczeń aerobowych z salsą. Już sama muzyka wpływa pozytywnie na nasze ciało i nastrój. Nogi same zaczynają się ruszać, a my chcemy się ruszać. Salsa aerobik została wymyślona specjalnie dla tych, którzy lubią gorące muzyczne rytmy, ale nie potrafią obejść się bez ćwiczeń aerobowych.

Wystarczy kilka sesji, by poczuć się lekko i co najważniejsze schudnąć. Do tego całą sylwetka zostanie doskonale ukształtowana, gdyż podczas zajęć ćwiczone są wszystkie partie mięśni. Zyskujesz również gibkość i koordynację.
Przy gorących rytmach nabierzesz kondycji, schudniesz, ukształtujesz sylwetkę a Twoje ruchy nabiorą gracji i kociego wdzięku. Taneczny trening poprawia sylwetkę i rozwija kondycję ruchową. Tańcząc spalasz kalorie i uczysz się seksownych ruchów, dzięki którym poruszasz się i wyglądasz bardzo zmysłowo.

Co przemawia za tym, aby w fitness klubie wybrać salsę aerobik? To proste! Ta odmiana aerobiku wyzwoli w Tobie ogrom pozytywnej energii, na twojej twarzy zagości uśmiech. A za sprawą gorących rytmów salsy w twoim organizmie wytworzą się endorfiny, czyli hormony szczęścia. Tak więc zajęcia dostarczą ci wielu pozytywnych doznań.

Zobacz jak to wygląda na zajęciach

www.fit.pl