fit.pl mobile logo


Wellness System

Podczas targów FIT-EXPo 2010 Złotym Medalem MTP został odznaczony Wellness System, zgłosozny przez firmę TECHNOGYM
Wellness System to komputerowy system wspomagania treningu i zarządzania w klubach fitness, zwany jest również. „systemem klucza magnetycznego”. Dzięki Wellness System trening w klubie jest bardzo efektywny. Daje klientom dużo satysfakcji, motywuje ich do pracy oraz sprawia, że wykonywanie ćwiczeń staje się przyjemnością.

Technogym Wellness System nie tylko umożliwia użytkownikom osiągnięcie swoich celów fitness, ale również umożliwia właścicielom obiektu do zrozumienie i doskonalenie skuteczności każdego aspektu ich działalności.

Wellness System stanowi kombinację trzech elementów: oprogramowania, specjalistycznego osprzętu oraz różnorodnych urządzeń treningowych (maszyn cardio, siłowych) połączonych ze sobą bezprzewodowo. Dzięki temu systemowi trening w klubie jest bardzo efektywny. Daje klientom dużo satysfakcji, motywuje ich dopracy oraz sprawia, że wykonywanie ćwiczeń staje się przyjemnością. Jest również bardzo użytecznym narzędziem dla kadry trenerskiej i managerskiej.

Każdy użytkownik Wellness System Key może obejrzeć swoje postępy dzięki scentralizowanemu programowi pod koniec dnia lub tygodnia.

To na pozór bardzo skomplikowane technologicznie urządzenie, jest całkiem proste w obsłudze - zarówno dla personelu jak i klientów. Dzięki modułowej budowie może być konfigurowany do potrzeb każdego klubu, korzysta z niego ponad 2 mln klientów w 1500 centrach fitness i wellness klasy A i AA.

Dzięki Wellness System Możesz sprawdzić, ile kalorii spalić Ciebie, odległość Ciebie travelled and weights you've lifted. podróżował i wagi Ciebie zniesione. It can also track your heart rate when you wear a monitor. Można również śledzić serca podczas noszenia monitor. Your Fitness Instructor can also use this data at your review to update your programme and let you know how well you are progressing. Twoje instruktora fitness mogą korzystać z tych danych w swoją recenzję, aby zaktualizować program i powiadomi Cię, jak dobrze postępują.

Wellness System jest użytecznym narzędziem nie tylko dla klientów klubu, lecz także dla jego kadry managerskiej. W oparciu o informacje zawarte w bazie danych systemu można zaprojektować i wygenerować kilkadziesiąt raportów i wykresów wspomagających zarządzanie. Zbieranie danych za pomocą Wellness System daje możliwość właścicielom fitness klubów szczegółowego rozejrzenia się w użytkowaniu sprzętu. Manager klubu może zidentyfikować obszary, które zasługują na w placówce na dalszy rozwój lub promocję. Dodatkowo właściciele klubów będą powiadamiani o tym, które maszyny wymagają konserwacji.

Wellness System pomoże również zoptymalizować inwestycje poprzez identyfikację tych klubowiczów, których można łatwo stracić.

Wellness System nie tylko pozwala zmaksymalizować zwrot z inwestycji, lecz także cenne dane, na których opierać się będą przyszłe plany i projekty.

www.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl