Dental Spa - Komfort przede wszystkim

Nieprzyjemny zapach gabinetów dentystycznych, to już przeszłość. Nadszedł czas na Dental Spa, czyli nowe trendy łączenia stomatologii z medycyną estetyczną i SPA. Wizyta w klinice stomatologicznej może być niezapomnianym doznaniem i prawdziwą ucztą dla ciała i duszy. Wchodząc do nowych klinik stomatologicznych można całkowicie odmienić swój wygląd, aż „po same zęby”
fit.pl
2010-10-14 00:00
Udostępnij
Dental Spa - Komfort przede wszystkim
Dental%20SpaJak informuje CzasNaZmianę.pl w Polsce powstały już ośrodki specjalizujące się w kompleksowym leczeniu zębów, które w swej strategii, jako główny cel wytyczyły sobie komfort pacjenta. Ich kliniki swym wyglądem i atmosferą w ogóle nie przypominają dawnych gabinetów stomatologicznych. W placówkach zaliczanych do tzw. Dental Spa komfort pacjenta stawiany jest na pierwszym miejscu. Stomatolodzy stosując tam najbardziej zaawansowane techniki znieczulenia, nie dopuszczają do odczuwania najmniejszego bólu przez swoich pacjentów. Ponadto nowy, przyjazny design gabinetów, niezwykła, uspakajająca atmosfera wnętrz zaaranżowanych przez profesjonalistów sprawia, że pacjent czuje się w nich bardzo dobrze.

Dental SPA totalne odnowienie
Absolutnym novum jest łączenie stomatologii z zabiegami SPA oraz medycyny estetycznej. Taka forma wykonywania procedur znacznie zwiększa komfort pacjenta i wpływa na jego lepsze samopoczucie, gdyż jego uwaga nie jest skoncentrowana na czynnościach wykonywanych przez dentystę. Poza tym zwłaszcza kobiety kuszone są wartością dodaną takiej procedury, gdyż oprócz zdrowych zębów będą miały np. profesjonalnie zadbane dłonie i stopy.

Dental Spa trwałe odmłodzenie
Według informacji serwisu w klinikach Dental Spa wykonywane są również procedury z zakresu tzw. stomatologii estetycznej. Dzięki zintegrowanej współpracy stomatologa z lekarzem medycyny estetycznej można kompleksowo zadbać o swój wizerunek. Na przykład połączenie zabiegów odtwarzania uzębienia z procedurami liftingującymi skórę oraz likwidującymi zmarszczki może przyczynić się do odmłodzenia wizerunku nawet o 5 – 10 lat.

[-------]

Lifting skóry u stomatologa?
Stosowanie implantów stomatologicznych cieszy się dosyć dużą popularnością. Co raz więcej osób decyduje się na odtwarzanie uśmiechu za ich pomocą. Jednak popularność tych zabiegów może być znacznie zwiększona zwłaszcza wśród pacjentów po 60 i 70 roku życia. Według opinii kobiet oraz mężczyzn należących do wyżej wymienionej grupy wiekowej, zabiegi trwałego odmładzania są zazwyczaj kojarzone z bólem oraz długim okresem rekonwalescencji. Ich brak świadomości o nieinwazyjnych, a zarazem bardzo skutecznych metodach odmładzania jest bardzo niska. Niewielu z nich słyszało o zintegrowanych zabiegach wykonywanych w klinikach Dental Spa, gdzie zespoły specjalistów opracowują indywidualne „ścieżki odmładzania”. Specjaliści z zakresu implantologii na podstawie swojego doświadczenia przewidują zmiany na twarzy, które następują po zakończeniu leczenia implantologicznego. Następnie lekarz medycyny estetycznej opracowuje w konsultacji z implantologiem indywidualny program podniesienia i wypełnienia, niektórych partii twarzy.

Jak widać kompleksowe odmłodzenie wizerunku jest możliwe, co więcej wizyta u stomatologa może być niezapomnianą przyjemnością. Warto jest uświadamiać społeczeństwo o nowych możliwościach i trendach w tak niedocenianej dotychczas przez ludzi dziedzinie jak stomatologia.

www.fit.pl