Konkurs - Preparaty kosmetyczne oparte na ziołowych, roślinnych recepturach

 Dawniej przygotowywane w aptekach i punktach zielarskich dziś przywołują na myśl domowe sposoby naturalnej pielęgnacji skóry. Kojącą moc rumianku, aloesu, nagietka, mięty i ogórka można odnaleźć w produktach do podstawowej pielęgnacji twarzy od firmy Ziaja.
fit.pl
2015-08-11 00:00
Udostępnij
Konkurs - Preparaty kosmetyczne oparte na ziołowych, roślinnych recepturach
W serii aloesowej polecanej dla skóry normalnej i suchej wykorzystano ekstrakt z liści Aloe barbadensis. Zawiera aminokwasy, enzymy, witaminy z grupy B, witaminę C, A, cholinę, kwas foliowy, związki mineralne (wapń, magnez, fosfor, sód, cynk, żelazo, mangan, chrom, miedź), nienasycone kwasy tłuszczowe (linolowy, linolenowy), saponiny, cukry, biostymulatory. Działa odżywczo i regenerująco na skórę, stymuluje procesy odnowy naskórka, nawilża i łagodzi podrażnienia.
Preparaty z tej serii łagodnie oczyszczają, doskonale nawilżają i tonizują. Wykazują skutecznie działanie kojące.

Seria nagietkowa to propozycja dla cery normalnej, suchej i wrażliwej. Działa regenerująco i kojąco, łagodzi podrażnienia. Preparaty zawierają ekstrakt z nagietka lekarskiego otrzymywany z kwiatów Calendula officinalis. Jest szczególnie bogaty w karoteny oraz flawonoidy. Stymuluje proces odnowy naskórka oraz przyspiesza gojenie się ran. Wspomaga mechanizmy obronne skóry, działa przeciwzapalnie, skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. Przeciwdziała nadmiernemu złuszczaniu się naskórka. Zapobiega niekorzystnym zmianom w śluzówce. Posiada również działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne.

Kosmetyki z dodatkiem ogórka działają oczyszczająco i regenerująco – szczególnie docenią je osoby z cerą tłustą i mieszaną. Ekstrakt z miąższu ogórka - otrzymywany z owoców Cucumis sativus. Bogaty w odżywcze związki organiczne, sole mineralne oraz witaminy. Intensywnie nawilża, oczyszcza i wygładza skórę. Poprawia jej koloryt oraz zmniejsza widoczność przebarwień. Tonizuje naskórek i pozostawia długotrwałe uczucie świeżości.
Podczas upałów polecamy wypróbować nowość - preparaty ogórkowe z dodatkiem mięty, które działają odświeżająco i orzeźwiająco.

Seria rumiankowa stanowi podstawową pielęgnację dla każdego rodzaju cery.
W produktach z tej linii wykorzystano bogaty w substancje łagodzące ekstrakt z kwiatów Chamomilla recutita. Zawiera chamazulen - substancję o wybitnie kojących i przeciwzapalnych właściwościach oraz bisabolol, któremu przypisuje się działanie przeciwalergiczne. Pobudza procesy odnowy naskórka oraz przyspiesza gojenie się skóry i błon śluzowych. Działa kojąco na istniejące stany zapalne i zapobiega ich powstawaniu. Zmniejsza zaczerwienienia skóry, łagodzi uczucie swędzenia i pieczenia.

W pielęgnacji ciała warto sięgnąć po produkty z naturalnymi olejkami np. z miąższu awokado i pestek winogron. Są bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które odbudowują płaszcz lipidowy naskórka i normalizują jego właściwości ochronne. Poprawiają nawilżenie i elastyczność oraz przynoszą ulgę przesuszonej skórze.

 

>>> KONKURS<<<

Najciekawsze 15 odpowiedzi nagrodziliśmy zestawami kosmetyków:


W skład zestawu wchodzą:
- awokado, mleczko do ciała (400 ml)
- bio aloes, krem nawilżający (100 ml)
- bio aloes, tonik (200 ml)
- nagietek, krem nieperfumowany (50 ml)
- nagietek, tonik (200 ml)
- ogórek mięta, żel micelarny (200 ml)
- ogórek mięta, krem nawilżający (50 ml)
- pestki winogron, krem do rąk (100 ml)
- rumianek, mleczko do oczyszczania i demakijażu (200 ml)

 

Lista Zwycięzców:

1.Justyna R. z Legnicy

2. Asia W. z Olsztyna

3. Sabina W z Opola

4. Ania Ś z Ełku

5. Alicja Ś-S z Jasienica Rosielna

6. Joanna A z Mrągowa

7. Marta S z Nowe Chechło

8.Marianna P z Gliwic

9. Magdalena S ze Stzyżowa

10. Diana D z Chełma

11. Olga C ze Szczecina

12. Edyta K z Jarosławca

13. Krzysztof R z Lędziny

14. Sandra M. z Gierzwałd

15. Katarzyna K z Dzierżoniów

 

Serdecznie gratulujemy!

Do Laureatów został wysłany mail potwierdzający wygraną!

Sprawdźcie pocztę, jeżlie nie jesteście pewni wygranej :)

 

 

fitplipiec2015

 

Regulamin konkursu:

 

REGULAMIN KONKURSU 
"Preparaty kosmetyczne oparte na ziołowych, roślinnych recepturach "

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.Organizatorem konkursu " Słoneczny poradnik ZIAJA " zwany dalej konkursem, jest Fit.pl Sp. z o. o.
1.1. Fundatorem nagród w Konkursie jest Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku ul. Jesienna 9, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000021573 Kapitał zakładowy: 1 000 000 zł, NIP 584-020-11-86, zwana dalej „Fundatorem”.
2. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27) i nie podlega regułom zawartym w ww. Ustawie, Rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
3. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Konkurs organizowany jest na stronie http://www.fit.pl serwisu FIT.pl. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od dnia 20 lipca 2015 roku do dni 3 sierpnia 2015 roku, do godz. 24:00.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Zgłoszenia w konkursie mogą dokonywać wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora konkursu oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu.
3. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zgodę Uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w zakresie niezbędnym do prawidłowej współpracy z Organizatorem oraz w celach związanych z Konkursem.
4. Dane osobowe, o których mowa w ust. 3 są przetwarzane przez FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9, wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Konkursu, to jest w celu identyfikacji uczestnika Konkursu, wydania nagrody zwycięzcy i ewentualnie publicznego podania imienia i nazwiska zwycięzcy Konkursu - nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.

3. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem konkursu na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, może być każda osoba fizyczna, która od dnia 20 lipca do dnia 3 sieprnia 2015 roku, do godz. 24:00. dokona zgłoszenia uczestnictwa w konkursie. 
2. Zgłoszenie uczestnictwa będzie polegało na wykonaniu zadania konkursowego oraz przesłaniu zgłoszenia zatytułowanego „ roślinne receptury " na adres e-mail: konkurs@fit.pl. dla usprawnenia procesu wysyłki nagród prosmy o podanie w treści maila adresu korespondencyjnego oraz nr telefonu 


3. Zadaniem konkursowym uczestników jest odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

"Wejdź na stronę ziaja.com i stwórz własny zestaw do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała.

Wybierz 6 produktów z serii opisanych w artykule ,uzasadnij swój wybór i zdobądź szansę na 1 z 15 zestawów kosmetyków Ziaja!"

Wygrają najciekawsze odpowiedzi. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców


4. Każde przesłane zgłoszenie na adres konkurs@fit.pl z tytułem maila „roślinne receptury” w trakcie trwania konkursu będzie rejestrowane w systemie elektronicznym Organizatora, jako jedno uprawnienie do nagrody konkursowej. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.
5. Każdy uczestnik, który dokonał prawidłowego zgłoszenia udziału w konkursie, może ubiegać się o nagrodę, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
6. Najwczesniej w dniu 10 sieprnia 2015 roku specjalnie powołana przez Organizatora komisja konkursowa wybierze najciekawsze odpowiedzi konkursowe wyłaniając 15 zwycięzców.

4. NAGRODY

1. Nagrodami w konkursie jest 15 zestawów serii kosmetyków ZIAJA

W skład zestawu wchodzą:
- awokado, mleczko do ciała (400 ml)
- bio aloes, krem nawilżający (100 ml)
- bio aloes, tonik (200 ml)
- nagietek, krem nieperfumowany (50 ml)
- nagietek, tonik (200 ml)
- ogórek mięta, żel micelarny (200 ml)
- ogórek mięta, krem nawilżający (50 ml)
- pestki winogron, krem do rąk (100 ml)
- rumianek, mleczko do oczyszczania i demakijażu (200 ml)

 wartość zestawu 44,30 zł netto

2. Nagrody w konkursie zostaną wydane nagrodzonym uczestnikom konkursu zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Nagrody zostaną wydane w terminie wskazanym w regulaminie konkursu
3. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym, wolna od podatku dochodowego jest wartość wygranych w konkursie.

5. ZASADY WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY I WYDANIE NAGRODY

1. Wyłonienie zwycięzców w konkursie, przeprowadzone zostanie przez specjalnie powołaną komisję konkursową najwczesniej w dniu 10 sierpnia 2015 roku.
2. W przyznaniu nagród biorą udział wszystkie zgłoszenia zarejestrowane od dnia 20 lipca 2015 roku do dnia 3 siepnia 2015 roku, do godz. 24:00.
3. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.
4. Zwycięzcy nagród zostaną powiadomieni droga mailową w terminie do 7 dni roboczych od dnia ich wyłonienia, pod adresem e-mail, z którego zostało dokonane zgłoszenie. 
5. Organizator zastrzega, że powiadomienie zwycięzcy o wygraniu nagrody, nastąpi wyłącznie w formie opisanej powyżej i tylko taka forma powiadomienia stanowi podstawę roszczenia o wydanie nagrody.
6. Organizator zastrzega, że nie będzie informował pozostałych uczestników konkursu o braku wygranej droga mailową.
7. Organizator zastrzega, iż nie wypłaci równowartości nagród w gotówce.
8. Dane zwycięzcy będą udostępnione do wglądu w siedzibie Organizatora. Organizator zastrzega sobie możliwość publikacji danych zwycięzcy oraz treści jego odpowiedzi na pytanie konkursowe m.in. na stronie www.fit.pl 
9. Za pomocą wiadomości email potwierdzającej wygraną zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie danych osobowych oraz danych adresowych. Zwycięzca zostanie także poinformowany, że w terminie 3 dni roboczych od powiadomienia o wygranej powinien potwierdzić za pomocą wiadomości email dane osobowe oraz oświadczenie o pełnoletniości i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z niniejszym konkursem oraz, że nie dotyczą go zastrzeżenia pkt. 2 rozdział 2 niniejszego regulaminu.
10. Po otrzymaniu przez Organizatora potwierdzenia informacji oraz danych adresowych, o których mowa w punkcie 9, nagrody zostaną wysłane zwycięzcom pocztą lub kurierem w terminie wyznaczonym przez Organizatora jednak nie później niż 10 dni od daty przysłania maila o którym mowa w pkt. 9 rozdział 2 niniejszego regulaminu
11. Nagroda niewydana w konkursie z przyczyn leżących po stronie zwycięzcy pozostaną w dyspozycji Organizatora.

6. NADZÓR NAD PRAWIDŁOWOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA KONKURSU
1. Organem dokonującym weryfikacji przyznania nagrody oraz decydującym o przyznaniu nagrody, o których mowa w pkt. 4.1, będzie komisja konkursowa.
2. Komisja konkursowa składa się z 3 członków powołanych przez Organizatora.
3. Komisja konkursowa dokonując weryfikacji zgłoszeń konkursowych, weźmie pod uwagę prawidłowość przesłanych zgłoszeń zgodnie z niniejszym regulaminem oraz kryterium oryginalności wykonania zadania konkursowego.

7. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia konkursu uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania konkursu, jednakże nie później niż w terminie 31 dni od ostatecznego dnia wydania nagród. O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
2. Pisemna reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika i ewentualnie numer telefonu kontaktowego, a także dokładny opis i powód reklamacji, adres email, z którego wysłane zostało zgłoszenie, treść wysłanego zgłoszenia, datę i godzinę wysłanego zgłoszenia.
3. Reklamacja winna być zgłoszona na adres Organizatora. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych, od daty ich otrzymania przez Organizatora.
4. Organizator rozpatrywać będzie reklamacje na podstawie regulaminu.
5. Uczestnik o decyzji Organizatora zostanie powiadomiony listem poleconym, wysłanym na adres wskazany w reklamacji w terminie 7 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.

8. OGRANICZENIE ROSZCZEŃ

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie zwycięzców konkursu.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonane zgłoszenia przez uczestników konkursu.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin konkursu dostępny będzie w biurze Organizatora: FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9 oraz www.fit.pl
2. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Wszelkie spory i roszczenia wynikłe z realizacji postanowień niniejszego Regulaminu rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy ze względu na siedzibę Organizatora.
3.W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdować będą przepisy powszechnie obowiązującego prawa