Dlaczego? Bo jest zadowolona ze swojego wyglądu. A ten zapewniła jej dieta i siłownia.
fit.pl
2008-05-28 00:00
Udostępnij
Cameron Diaz lubi patrzeć w lustro
Dlaczego? Bo jest zadowolona ze swojego wyglądu. Przyznaje, że z upływem lat coraz bardziej podoba się sobie. Świetna figura, dobra forma fizyczna, jędrna i zdrowa skóra to efekt diety, odnowy biologicznej i zajęć na siłowni pod okiem instruktora.

– Człowiek zawsze chce tego, czego nie ma. Tymczasem zamiast martwić się tym, czego nie mamy, powinnyśmy pokochać to, co już ofiarowała nam natura – mówi aktorka. Nic dziwnego, że lubi swoje odbicie w lustrze, chociaż nie zawsze tak było.

Aż trudno uwierzyć, że piękna Cameron Diaz miała do niedawna poważne problemy z cerą. Najlepsze makijażystki, które pracowały z nią na planach hollywoodzkich produkcji, miały nie lada zadanie żeby to ukryć. Aktorka nie należała do tych, którzy liczą kalorie i przestrzegają zdrowej diety. I to właśnie był błąd.

Walkę z trądzikiem zaczęła od radykalnej zmiany diety. I to poskutkowało. Cameron jest teraz zwolenniczką lekkich potraw. Zrezygnowała z fast foodów i tłustego mięsa, ograniczyła mocne trunki i słodycze.

Teraz jej ulubionymi daniami są potrawy przyrządzane z warzyw i ryb, a zamiast słonych przekąsek wybiera owoce np.: sałatki z tropikalnych owoców i świeżo wyciskane soki.

www.fit.pl