POZNAŃ - trzeci fitness klub sieci McFIT w Polsce

W sobotę, 21 lutego 2015 r., w Poznaniu zostanie otwarte trzecie studio fitness McFIT w Polsce.
fit.pl
2015-02-16 00:00
Udostępnij
Tak jak w pozostałych dwóch studiach w Warszawie (otwartych w 2014 r.), również przy pl. Andersa 7 na ćwiczących czeka bogata oferta treningowa HOME OF FITNESS. Z okazji otwarcia przygotowano specjalną atrakcję: od 21 do 27 lutego zainteresowani mogą wypróbować studio i trenować w nim bezpłatnie i bez zobowiązań tyle razy, ile chcą.

- Chcemy, aby każdy miał możliwość przetestowania naszego nowo otwieranego studia w Poznaniu i wypróbowania różnorodnych modułów i światów treningu, wchodzących w skład naszej koncepcji HOME OF FITNESS. Dzięki naszym modułom treningowym na pewno wszyscy znajdą tutaj coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy szukają treningu, który będzie możliwie krótki i efektywny, czy chcą uczestniczyć w grupowych zajęciach fitness, czy może raczej mają ochotę porządnie się zmęczyć w treningu funkcjonalnym - wyjaśnia Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT.

W nowym studiu stworzonym według koncepcji HOME OF FITNESS na powierzchni ok. 1800 m2 na ćwiczących czekają moduły treningowe takie jak CYBERTRAINING, a w nim Kursy i Spinning®, moduł Express Workout, pozwalający wykonać błyskawiczny trening obwodowy, lub moduł The Cage, umożliwiający przeprowadzenie treningu funkcjonalnego na niemal wszystkie grupy mięśni.

Urozmaicenie w treningu zapewniają również Stretching Area, czyli strefa przeznaczona do ćwiczeń rozciągających, strefy Core Workout i Shape It, a także bogato wyposażone strefy maszyn, wolnych ciężarów i kardio.

Nowatorski design wnętrza, opracowany przez wiodącego niemieckiego stylistę Michaela Michalskiego, estetyka oraz elementy rozrywki tworzą jedyne w swoim rodzaju otoczenie treningowe, w którym trenujący mogą odkryć swój drugi dom.

W studiu w Poznaniu od 6.00 do 24.00 klienci mogą w ramach zajęć CYBERTRAINING – Kursów i Spinningu® – pracować nad kondycją i kształtować swoje ciało w rytm porywającej muzyki oraz dać się porwać dynamice treningu w grupie. CYBERTRAINING w studiach McFIT to w sumie ponad 20 różnych zajęć prowadzonych przez wirtualnych trenerów i wyświetlanych na dużych ekranach LCD, co daje ponad 500 możliwości treningu na tydzień.

Studia stworzone według koncepcji HOME OF FITNESS przypominają wyglądem pomieszczenia magazynowe lub budynki przemysłowe w metropoliach takich jak Nowy Jork, Londyn czy Berlin, przebudowane na wielofunkcyjne, otwarte lofty. Stylista Michael Michalsky przełożył filozofię treningu HOME OF FITNESS na design.

Ponad 1.200.000 klientów oraz ponad 220 studiów na kontynencie sprawiają, że McFIT jest numerem 1 w Europie. Poza Polską studia McFIT funkcjonują także w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech i w Austrii. W Polsce miesięczny abonament wynosi 89 zł (przy umowie na 12 miesięcy), pobierana jest również jednorazowa opłata za aktywację karty członkowskiej – Membercard – w wysokości 90 zł. Karta uprawnia jej posiadacza do treningu we wszystkich studiach w całej Europie. Studia McFIT w Polsce są otwarte 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

www.fit.plwww.fit.pl